Pro Zuzanu

Pro Zuzanu

11. 8. 2013

Zuzanu na 60tce
každý zná,
Zuzana je tady
jediná,
Zuzana je básnířka
k pohledání,
Zuzana je dáma
i skromná paní,
Zuzana umí
krásně psát,
Zuzanu má tady
každý rád.

Zuzana slaví dnes
svůj svátek,
nechci v tom dělat
velký zmatek,
tak ti za všechny
přeji Zuzano,
ať předem máš
všechno vyhráno.

Všechno nejlepší, Zuzano!

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Olga Štolbová
Děvčata žasnu a chválím,vy dokážete zveršovat snad úplně všechno.Jíťo pěkné,tleskám...
Růžena Antlová
Připojuji se ke gratulantům a přeji k svátku hlavně zdraví !!!!!!
Jana Šenbergerová
I Jitušku chválím, také ona válí. Slovo k slůvku pěkně skládá, i její verše mám ráda.
Jana Šenbergerová
Veršů "tepatelka" skromná jak Popelka. Jen chvíli ji znám, moc ráda ji mám. Člověk dobrý, prostý. Ze slov tvoří skvosty.
Zuzana Pivcová
Kéž by to vždycky takhle bylo, aby se mi vše podařilo,nechci si malovat pohádku,zůstanu raději u svátku,před pátou ráno se básní špatně,mozek je prokrven nevydatně,tak teď se, Zuzko, pěkně chlub,dneska ti možná vyrvou zub.Tohle je velké překvapení,díky, i když už svátek není,tu radost přeji zpětně vám,pocit, že není nikdo sám.
Jiří Libánský
Také přeji k svátku. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.