Letní cesta zapomnění

Letní cesta zapomnění

22. 6. 2013

Jdu polní cestou
a ocitám se na rozcestí,
vybírám směr,
který osud můj mi věští,
půjdu tou vyšlapanou,
z které mě rudé máky zdraví,
či cestou jinou,
kam vkročit smí jen lidé draví.
Anebo cestou třetí,
kde chrpy se usmívají,
skrz klasy, které
právě dozrávají?

Půjdu tou vyšlapanou,
jiné cesty pro mě není,
když si tak pěkně jdu,
v tom letním zapomnění.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jiří Libánský
Až Vám to trochu závidím, jak si to spokojeně capete tou vyšlapanou cestou tím krásným dnem s rozkvetlými loukami v okolí.
Jarmila Peerová
Souhlasím Jituško s ostatními,že se Ti povedlo napsat krásné rozjímání.Kterou cestou jít dál ?Myslím,že sis děvče vybrala tu nejpohodlnější,tu " zajetou " a známou.Jen si myslím,že když se v životě objeví rozcestí,je třeba správně volit a zkusit něco jiného...Chodit po stále stejné cestě mi přijde jako vstupovat do stále stejné řeky...,ale každý to máme jinak.Tak držím palce,aby sis vždy vybrala tu správnou cestu.Děkuji,donutila jsi mě k zamyšlení.
Zuzana Pivcová
Je to hezky podáno k rozjímání. Myslím, že není nijak "zbabělé" jít vyšlapanou cestou. Záleží to na povaze a na dalších lidech, s nimiž člověk žije a často na ně bere ohled víc než na sebe. Já jsem sice taky z těch "nevyšlapaných", ale Tobě, Jíťo, fandím.
Hana Šimková
Bohužel já si razím cestu nevyšlapanou a není to vždy lehké. Je to hezké rozjímání Jituško
Jana Šenbergerová
Pěkné rozjímání. Přemýšlím, kterou z těch tří uvedených bych si asi vybrala já. Nejsem dravá a mám ráda chrpy a nevyšlapané cesty ...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...