Bacily a viry

Bacily a viry

2. 5. 2013

Copak bacily a viry!
Ty už nás mockrát všechny potrápily.
Mnohem horší byl by vir,
co by se v PC usadil.
Nasaďme proto všechny síly,
abychom nad nimi zvítězili.
Tak tedy vařme s medem čaj lipový
a obnovujme program antivirový.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Kabátová
Jano, nevěděla jsem, že jsi i básník. Je to vtipné a pěkné, dala bych ti za to i cenu.
Zuzana Pivcová
Já bych se přece jen víc přiklonila k posilování zdraví, i když už jsem internetový (hlavně i60-kový) závislák.
Věra Jelínková
Janičce mockrát díky za tu modlitbu. Hledala jsem ji možná hned po tom, co jsem sedla k pc. Ale tenkrát jsem si ji neuložila. Pamatovala jsem si jen "Exit".
Jana Šenbergerová
Ta počítačová mě napadla až po napadení fyzickém...
Jiří Libánský
Která ze dvou situací u Vás nastala a byla inspirací? Příjemně čtivé, hezky humorné.
Jana Šenbergerová
Věrko, máš na mysli tuhle? https://www.google.cz/search?q=Počítačová+modlitba&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:cs:off
Věra Jelínková
Určitě mi nebudete věřit, ale v noci jsem myslela na básničku o virech. Marně totiž již několik let hledám, pátrám po "Počítačové modlitbě", kterou jsem kdysi dávno četla.
Olga Štolbová
Jani,moc prima - trochu humoru se hodí.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.