Tvůj vnitřní šepot

Tvůj vnitřní šepot

1. 5. 2013

I v denním davu,
když slyším slova cizí,
tvůj vnitřní šepot
mi z uší nevymizí.

I v sítích šera,
když mizí cíle jasné,
tvé vnitřní světlo
mi v očích neuhasne.

I s pádem do tmy,
když noc je obnažená,
tvůj vnitřní dotyk
mi říká, že jsem žena.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Práglová
Zuzko,krásná slova!!!!
Jana Šenbergerová
Tak ať se jí tam příjemně ráchá a nepřijede příliš nakypřená, ale hezky opálená.
Jiří Libánský
Je to nádhera. To je síla v těch verších. Napsané naprosto dokonale. Zuzana, která se právě kypří, se odpoledne ráchala v moři a všechny na i60 mám pozdravovat. Na Kypru je zřemě výrazně tepleji než tady.
Jitka Chodorová
Já plně souhlasím s Janou,jen bych dodala,že tato báseň je jedna z těch nejpovedenějších.Moc se mi líbí,děkuji Zuzko!
Jana Šenbergerová
Lépe a krásněji se to už vyjádřit nedá. Jeho hlas je se mnou všude, jiskřičky z jeho očí mi svítí i v nejčernější tmě a jeho dlaně mě hřejí, i když je sebedál.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...