O sbírání nápadů

O sbírání nápadů

21. 4. 2013

Sbíráš, sbírám, sbírá,
v tom je naše síla,
shromažďujem věci,
co nemají všeci.

Třeba sbírky hraček.
I ty nejsou za pár kaček
a za sbírky známek
pořídil bys možná zámek.

Patří se dostát zmínce,
shání se i mince,
odznaky a tretky,
pak kdekdo sbírá pletky.

Já však sbírám nápady,
sešly se jich hromady,
jejich cena velká není,
většinou nejsou k uplatnění.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jiří Libánský
Když by byla nějaká sběratelská burza sběratelů blbých nápadů a nápadů naprosto nepoužitelných, účastnil bych se. Myslím, že bych toho tam mohl dost nabídnout.
Jana Šenbergerová
Pěkně jste to napsal. O sbírání čehokoliv bych mohla napsat knihu, ale nenapíšu, protože se všeho léta nasbíraného začínám zbavovat. Konečně! Ale to mi nebrání, abych fandila sbírání čehokoliv kýmkoliv jiným...
Zuzana Pivcová
Vzpomínám si, že kdysi zveřejnili v nějakém časopise přehled nejbláznivějších "vynálezů", které ten patentní úřad nikdy nepřijal, ale pro pobavení byly báječné. Ty Vaše nápady by mě docela zajímaly.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...