Patříme k sobě

Patříme k sobě

6. 4. 2013

Tak konec zábavy,
teď přijde účtování,
jen žádné obavy
a žádné uhýbání,
jsme přece dospělí,
netřeba dělat kličku,
city, co zmizely,
ty byly na jedničku.

V srdci mám rozpaky,
dost toho účtování,
něco mám, ty taky,
všechno se nezachrání.
Nad láskou lámat hůl,
když stále cítím plamen?
Jsme půl a zase půl,
jak rozříznutý kámen.

 

P. S. Věnováno především Jitce Chodorové za její Dávat a brát a další, prostě jen tak.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jiří Libánský
Hezká báseň. Hezký dárek.
Jarmila Peerová
Zuzko,měla jste báječný nápad věnovat básničku Jitce,ona je moc prima člověk i kamarádka a tak si ji opravdu zaslouží.Děkuji,i mě to potěšilo....
Jana Šenbergerová
Jsem moc ráda, že jsou mezi námi lidé, pro které je radostí dávat radost jiným. A verše jsou to krásné jako vždy...
Jitka Chodorová
Jen tak dárky nedostávám,i když od jisté doby ano,co jsem poznala Jarmilku a pak následně tebe a další kamarádky z internetu,tak jsem občas obdarována.Můj monogram v písku u moře mě doslova šokoval,vůbec by mě nenapadlo,že někdo na mě může myslet,teď jsi to navýšila krásnou básničkou a já ti za to Zuzko mnohonásobně děkuji,jsem tak dojata,že nejsem schopna složit žádný děkovný verš.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...