Březen

Březen

4. 3. 2013

Tak už je tady, on
třetí v pořadí,
snad s bílou peřinou
si nějak poradí.

Slunko mu pomůže,
nabírá na síle,
zima už chřadne,
vzdálí se na míle.

Sněženky v trávě,
mile se usmějí,
ony a sluníčko
nám duši zahřejí.

A dny se prodlouží,
jaro zas přijde k nám,
kalendář neptá se
pozván či nepozván.

Tak březne, vítej tu
a i když nasněžíš,
konečně přišel jsi,
radost nám nezkazíš.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jarmila Peerová
Dobře jsi to Jituško vystihla,březen může skoro všechno a bude mu odpuštěno,neboť jaro stojí za dveřmi a už se na nás chystá....Díky,je to nadějné,že zima se ku konci chýlí a za malinkou chvíli bude tady v celé kráse toužebně očekávané jaro....
Jitka Chodorová
Haničko,klidně tykej,zlobit se určitě nebudu,spíše naopak,taky jsem si uvědomila,že ta básnička je taková dělaná jako do školních lavic,ale pokud se ti jen trochu hodí,pozdravuji tvoje děti z Pohádky!
Hana Procházková
Jitko, doufám, že se nebudeš/te/ zlobit - báseň Březen vezmu do kroužku dramatiky pro moje děti z Pohádky - díky!
Zuzana Pivcová
"Chodorovské" vnímání předjaří mě potěšilo!
Jiří Libánský
Opět jedna aktuální. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...