Zapojte se do průzkumu, který poodhalí, jak jsou vybaveny domácnosti seniorů
FOTO: Sencor

Zapojte se do průzkumu, který poodhalí, jak jsou vybaveny domácnosti seniorů

5. 8. 2024

Jak jsou vybaveny domácnosti českých seniorů? Kupují si lidé v důchodu nové spotřebiče? Jaké nejčastěji? Zapojte se i vy do velkého průzkumu o vybavenosti seniorských domácností. Tři vylosovaní respondenti získají dárek -

Portál i60 společně s partnerem - společností Sencor - připravil velký průzkum o vybavenosti domácností českých seniorů. Jaké spotřebiče či pomocníky do domácnosti nejčastěji senioři kupují? Kolik peněz investují do vybavení domácností? Jaké produkty byste si v současné době nejraději pořídili vy?

 

Snímek obrazovky 2024-08-02 v 14.51.54.png

 

Zapojte se i vy do našeho průzkumu zde:
Vybavení domácností - průzkum

 

Ze všech vyplněných dotazníků vybereme losem tři respondenty, které společnost Sencor odmění krásným dárkem: automatickým mixérem na smoothie.

 

795b84d4-2efb-40e2-8ea7-882a15a6039d@w600.jpg

 

 

 

 

 

bydlení vybavení bytu
Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.2 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jiří Dostal
:-) :-) Zvěrstva mají různou podobu; krásný dárek mě nemotivuje... :-) :-)
Jan Zelenka
Do toho nikomu nic není!
Jana Kollinová
Dotazníky nevyplňuji, pokud neznám důvod. Něco jiného je dotazník před odborným vyšetřením. Pravým opakem využití, lépe řečeno zneužití, jsou různé ankety a dotazníky na seniory, kterými se virtuální komunikace hemží a po "kvalifikovaném" statistickém vyhodnocení se zjistí, že současní senioři se mají více než dobře.
Elena Valeriánová
Taky nevyplňuji, nevím, co je komu po tom, co máme doma, Na co to bude dobré? Pamatuji si ještě na sčítání drobného zvířectva: kolik slepic, kolik králíků ... tak slepic mám 5 a jednoho kohouta, králíci pochcípali kdysi dávno před léty :-)
Anna Potůčková
Že by redakci zajímalo, co kdo má ze seniorů doma. Tomu se mě nechce vůbec věřit. Takže dotazník nevyplním.
Ilona Erika Kolář
Ani náhodou. Do toho nikomu nic není a tady něco hodně silně zavání.
Zuzana Pivcová
Smysl této ankety mi poněkud uniká. Buď za tento průzkum dostane někdo slušně zaplaceno a my jsme jen prostředníky, kterak k těm penězům přijít, nebo z výsledků vytvoří někdo souhrnnou zprávu, že naše seniorská generace se má velmi dobře a klidně snese snížení důchodů, a nebo díky kontaktním údajům a zájmům o koupi (co konkrétně, do jaké finanční výše atd.) nás bude prodejce zásobovat nabídkami ve smyslu, že stokrát nic umořilo osla.
Olga Škopánová
Dost dobře nechápu co komu pomůže když bude vědět jak je vybavená domácnost seniorů, předpokládám, že stejně jako domácnost jiných věkových kategorií.
Soňa Prachfeldová
Dotazníky všeho druhu zásadně nevyplňuji.
Romana Koníčková
Jsem ráda, že to K.M. podrobně popsal.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.