Obrázky z cest: Karlovy Vary
Všechny fotografie: Blanka Lazarová

Obrázky z cest: Karlovy Vary

4. 8. 2024

 Karlovy Vary, to nejsou jen lázeňské domy, kolonády, léčivé prameny a honosné vily.

Je to město zasazené do přírody, s protékající říčkou Teplá a všudypřítomným lesem se spoustou turisticky značených tras.

Je tu velké převýšení a hodně schodů nahoru a dolů. Ale to nám pomůžou vyřešit např. výtahy, umístěné na místech, kde byste to nečekali. Nebo se dá využít autobusová MHD. Každý tu nachodí tolik kilometrů, kolik si jich naplánuje.

K rozhledně se můžete vyvést lanovkou. A nahoru, místo pěšky, výtahem. Tak i méně zdatní jedinci nejsou o nic ochuzeni.

Pro fajnšmekry se tu koná světoznámý Mezinárodní filmový festival (letos 58. ročník) a pro sportovce se tu nachází jeden z nejstarších golfových klubů ve střední Evropě. Byl založen už v roce 1904, což je neuvěřitelné vzhledem k tomu, že před revolucí u nás o možnostech hrát golf věděla jen hrstka nadšenců.

Tak se pojďte pokochat krásou města prostřednictvím mých fotografií.

 

 

 

 

cestování fotografování města a obce
Hodnocení:
(5.1 b. / 20 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Blanka Lazarová
Kdo se chystáte do Varů, tak moc pěkné a hodně podrobné články o Varech napsala Vlaďka. :-)
Soňa Prachfeldová
Blanko, krásné pohledy , moc se těším, jedu teď v srpnu na 4 dny, Super.
Zdenka Soukupová
Nádhera!
Jana Šenbergerová
Byla jsem tam dvakrát a moc se mi toto lázeňské město líbilo. Díky za krásné fotky
Vladislava Dejmková
Blanko, vidíš, kam všude jsi se dostala! KV jsou město, kde je stále co objevovat.
Jana Kollinová
Na Vašich fotografiích jsou K. Vary ještě krásnější a zajímavější než jsem je poznala před mnoha lety. Hodně se změnilo. Děkuji za zajímavou fotoreportáž.
Marie Seitlová
Blanko děkuji, krásné fotky. Mám plán tento měsíc KV navštívit, tak už se těším.
Jan Zelenka
Krásné!
Libuše Heulerová
Blani, jako bych tam byla s Tebou....krásný fotky...díky☺☺
Daniela Řeřichová
Blani, díky za hezkou fotoreportáž. Do KV jezdím ráda, okolí je překrásné, i když opravdu velmi členité. Žijeme v nádherné zemi, kde je stále co objevovat.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.