Barevný červen
Všechny fotografie: Anna Čípová

Barevný červen

7. 7. 2024

S fotoaparátem na krku se toulám přírodou a pozoruji její proměny. Oproti květnu jsou ovocné stromy méně barevné, ale neposečené horské louky barvami přímo hýří.

A co teprve parky a zahrádky. Nastal čas růží, lilií, denivek a začínají kvést jiřiny. Těch barev. Úžasná pastva pro oči. Největší proměnu vidím v odstínech zelené. Svěží jarní zelená tmavne a vytrácí se nádech do žluta. Nic výjimečného, tak je tomu každý rok.

Z fotografií pořízených v průběhu měsíce června jsem vybrala ty s detaily květů. Proč právě tyto? Protože jsem si oblíbila makro objektiv a s ním nejčastěji vyrážím do přírody. Posuďte sami, co se mi podařilo zachytit, Mám prosbu. Pokud najdete v názvech květů chybu, budu vděčná za upozornění. Jen na označení růží jsem si netroufla.

Přeji krásné léto a nevšední zážitky.

 

 

 

 

 

fotografování květiny příroda
Hodnocení:
(5.2 b. / 30 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Měchurová
Aničko, moc hezké. Kytky miluju...
Jana Vargová
Krásné, nádherné.
Zuzana Pivcová
Krásné květiny, milý pocit, Aničko.
Jan Zelenka
No, to je úroda! Já kytky vůbec neznám, jen obdivuji. Krásná přehlídka.
Daniela Řeřichová
Aničko, přenádherná galerie. Moc děkuji za tvůj cit a zpracování.
Anna Potůčková
Aničko ty v makro nikdy nezklameš. Moc velká pastva pro oči, prostě nádhera! A za tu nádheru Ti moc děkuji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.