Zelené sobotní odpoledne
Všechny fotografie: Naděžda Špásová

Zelené sobotní odpoledne

24. 6. 2024

Je sobota 22. června 24, venku svítí Slunce jako o závod. Po několika dnech kabonění se na nás zase usmívá. Konečně se můžeme jet podívat do Brné na zahradu, jestli je tam po minulých deštích a bouřkách vše v pořádku. A udělali jsme dobře.

Zahrada se oblékla do zelené, bylo jí všude tolik, jako by někdo z nebe rozlil zelenou barvu. Vypadalo to moc hezky. Vítr ani déšť žádné škody nenapáchaly, jen bylo vše dost zarostlé. Příroda je mocná čarodějka, postarala se o to, že naše vistárie a yucy přežily nedávné mrazy. Jako všude jinde i u nás to odnesly jen stromy, takže ořechy a jablka letos nebudou. Po pár hodinách práce na zahradě jsme uklidili nářadí, já jsem samozřejmě chvíli běhala s foťákem a fotila co se dalo.

Cestou zpátky jsem se chtěla ještě zastavit u Labe. Na jaře jsem tu psala o škodách, které způsobily na řekách záplavy. Příroda se vzpamatovala, všude bylo zeleno, ale místo trávy to byly vysoké kopřivy. Naštěstí jsem se jimi nemusela prodírat, byla tam vyšlapaná cestička k vodě. Udělala jsem si pár fotek, po cestě jezdili kolaři jak o závod, dohnala jsem Petra s pejskem a spokojeně jsme odjeli domů.

Zvu vás na malou procházku končícím jarem a začínajícím létem. Přeji všem pohodu, štěstí, spoustu zážitků a k tomu hlavně zdraví.

 

 

fotografování příroda
Hodnocení:
(5.1 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Hezké fotky, pejsek je stále miláček.
Dana Puchalská
Nadi,co víc si přát než krásnou procházku . Viď ? Máš moc hezkou zahradu. :-)
Miluše Hasenohrlová
Nadi, hezká zahrádka, hezké fotky. I já svojí zahradu mám nejraději.
Naděžda Špásová
Ještě jednou děkuji za vaše názory, cením si toho. :-)
Hana Rypáčková
Hezké to máte na zahradě.. Také jsem moc ráda v zeleni .A na svém pozemku..
Věra Ježková
Naďo, díky za hezkou procházku. Přeji ti příjemné léto. :-)
Soňa Prachfeldová
Červen je krásný svěží měsíc a posezení na zahradě je radost. Plevel je nezničitelný. Moc hezké fotky.
Naděžda Špásová
Děkuji vám za vaše příspěvky opravdu si toho vážím.
Marie Měchurová
Naďo, ćerven mám majko ráda, všechno je hezky zelené, není to vyprahlé vysokými teplotami. Máte to u Vás moc hezké, a Ty to dokážeš hezky zachytit.
František Matoušek
Naďo, díky za krátkou exkurzi po místech, která Ti jsou milá.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.