Teplé letní dny se blíží. I ve vedru může být dáma elegantní, bez ohledu na věk
FOTO: Pexels a Ingimage

Teplé letní dny se blíží. I ve vedru může být dáma elegantní, bez ohledu na věk

17. 6. 2024

Na krátké sukně a nějaké velké odhalování to už není. Tak jak přežít horké léto, když se žena dostane do věku, kdy by šortky, tílka a mini měly zůstat jen ve vzpomínkách? Možností je mnoho, chce to jen umět kombinovat.

Je to častá poznámka žen vyššího věku: Když začne vedro, nemám co na sebe. Mnohé dámy mají pocit, že když odhalí ramena, paže, nohy, necítí se sebejistě, nelíbí se samy sobě. Ale pařit se v džínách, v sáčku nebo šatech, které mají v chladnějších dnech oblíbené, se jim také nechce.

Ideální je složit si letní šatník z volných šatů, kalhot a košil z prodyšných látek. A pak se nebát kombinovat. Někdy i zdánlivě nekombinovatelné. Vždyť právě léto je ideální doba na vzory, barvy.

Mělo by platit, že čím zajímavější a výraznější vzor či barva, tím jednodušší střih. Ale pokud jde o kvalitní lehkou látku, vůbec nevadí, že třeba bude nositelka zahalená od hlavy až po kotníky. Nebo že stráví léto v haleně s dlouhými rukávy či maxi šatech.

Možností je mnoho, tady je malá inspirace, jak se na horké léto připravit a pustit si do života trochu zábavy a pohodlí.

 

Snímek obrazovky 2024-05-12 v 18.04.32.png 

Snímek obrazovky 2024-05-12 v 18.06.47.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Inspirace pro ženy móda
Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Velková
Neříkám, že bych to nosila, ale líbí se mi oblečení i modelky.
Helena Štěpánková
Ráda v létě nosím volnou halenu, kterou jsem si kdysi pořídila v Řecku. Je vzdušná a jsem dobře chráněna proti slunci.
Olga Škopánová
Moc hezké elegantní modely.
Jitka Hašková
Takhle zabalená bych v létě chodit nechtěla, hlavně ve vedrech ne. Je lepší mít vzdušnou sukni a halenku s krátkým rukávem.
Jitka Hašková
Takhle zabalená bych v létě chodit nechtěla, hlavně ve vedrech ne. Je lepší mít vzdušnou sukni a halenku s krátkým rukávem.
Jitka Hašková
Takhle zabalená bych v létě chodit nechtěla, hlavně ve vedrech ne. Je lepší mít vzdušnou sukni a halenku s krátkým rukávem.
Jindřich Kalous
Milé dámy, vy tu (některé) voláte po módních radách na léto pro baculky a přitom stačí zarolovat pod text, který komentujete, a hned první odkaz pod ním vede na zdejší článek z loňského srpna, který se požadovaným tématem zabývá... :-) https://www.i60.cz/clanek/detail/32703/letni-moda-pro-baculky-barvy-rozhodne-nejsou-zakazany
Naděžda Špásová
Mám na léto vybavení. Lehké dlouhé široké kalhoty a k tomu dostatek triček to jistí.
Libuše Křapová
Modely i modelky hezké, což o to. Ale já, ač letitá, nechci a nebudu v letních vedrech zabalená. Jsem stará - no a? To přece není trestné a zavrženíhodné.
Hana Čadová
Modely jsou hezké, ale pro štíhlé ženy. Takový "zlatý" řetěz bych na krk nevzala,, připadala bych si jak od kolotoče. Příště módu pro plnoštíhlé ženy.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 26. týden

Lidé vyrazili, anebo brzy vyrazí na dovolenou. Jak znáte oblíbené turistické destinace či zajímavosti Evropy? Vaše znalosti prověří kvíz tohoto týdne.