Přijď ke mně

Přijď ke mně

17. 2. 2013

Přijď, lásko, ke mně,
život je krátký,
čekám tě denně,
kdy přijdeš zpátky,
já vím, že zdoláš
těžkou mříž,
ke mně i stěnou
prostoupíš.

Přijď, prosím, brzy,
nečekej venku,
nevnímej slzy,
jsou na chvilenku,
myslím tu na tě
v dálavě,
nedočkavě i
zdráhavě.

Přijď ke mně záhy,
už není zbytí,
ze špetky vláhy
stvoř vlnobití,
zapomeň na mé
otázky,
zabal mě celou
do lásky.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
SBD!
Hana Šimková
Jenom mě zajímá, čím tuhle básen přebiješ. Já ti strašně přeji, aby jsi byla stále zabalená do lásky.
Jiří Libánský
Souhlasil bych s paní Šachovou. Tuto báseň bych také řadil k těm nejlepším. Má obrovskou emoční sílu, která je způsobem ztvárnění beze zbytku přenášena na čtenáře či posluchače. A proč může dát Zuzana do básně tu neuvěřitelnou emoční sílu? Jen proto, že ji má tolik v sobě.
Jitka Chodorová
Pěkné,jako vždy.Díky
Olga Štolbová
Ano,Zuzano,život je opravdu krátký a je úžasné kolik krásných veršů Vy dokážete vymyslet a prožít.Vracím se s Vámi do mladosti a do svých romantických snů.Díky za ně.
Nina Šachová
Zase jedna z Tvých výjímečných, Zuzko.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...