Střípky z Prahy: Pel-mel
Všechny fotografie: Blanka Lazarová

Střípky z Prahy: Pel-mel

4. 3. 2024

Praha je moje srdeční záležitost.

Tentokrát jsem vybrala netradiční obrázky z mého fotoarchivu.

Pražáci ta místa jistě poznají. 

A ostatní? Snad vás do Prahy nalákají.

Vždy to stojí za to. Bez ohledu na počasí a roční dobu. 

Praha je jedinečná.

 

 

fotografování města a obce Praha
Hodnocení:
(4.7 b. / 23 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Měchurová
Blanko, ráda jsem si prohlédla Tvoje zajímavé fotografie. Taky se přimlouvám příště za popis fotografií...
Jan Zelenka
Hezké fotky. Řadu míst znám, bydlel jsem v Praze více, než 40 let. Ale jako člověk, který se po většinu svého života zabývá historií a uměním s ní spojené, nesnáším moderní umění. Zejména ne Davida Černého!
Jarmila Fialová
Škoda, že chybí popisky u fotek
Marie Seitlová
Prahu mám moc ráda, ale moc ji neznám. Vždy tam jedu jen na skok a projdu stejná místa. Chtělo by to ji navštívit na delší čas. Blani krásné fotky, některé jsem poznala a byla jsem u nich.
Alena Tollarová
Je fajn, že si hraješ, i když je to jen s fotoarchívem. Některá místa znám, některá ne. Třeba Mlékárnu mám taky ... a myslím, že i dost bohatý pražský fotoarchív. Jezdím do Prahy ráda, důvod se vždycky najde. A vlastně ani být nemusí, jen tak se courat a koukat nemá chybu. :)
Anna Potůčková
Krásné fotky, některé místa znám. Do Prahy se nechystám, bude jen místem přestupu našeho květnového setkání
Jitka Hašková
Díky, vybrala jsi krásná místa.
Alena Velková
Blani, krásné fotky, zejména to schodiště mě nadchlo, a že tu máme houbičky jsem nevěděla :-)
Naděžda Špásová
Něco málo jsem poznala, ale zatím se do Prahy nechystám, nemám důvod.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.