Fotoreportáž - putování okolo vody
Všechny fotografie: Marie Měchurová

Fotoreportáž - putování okolo vody

16. 2. 2024

Myslela jsem si, že když někde žiju přes sedmdesát let, že to tam dobře znám. Opak je ale pravdou. Narodila jsem se nedaleko Zlína, studovala jsem ve Zlíně a ve Zlínském okrese jsem prožila celý svůj život.

Jednu únorovou středu jsem ale objevila hezkou, mně neznámou, přírodu kousek za našimi humny. S naším "turisťákem" jsme vyrazili ke Zboženským rybníkům u Mladcové, místni části Zlína. Byl krásný den, který připomínal spíš jaro, než zimu. Můžete si naši trasu se mnou projít znovu při prohlídce mých fotografií.

 

 

 

fotografování příroda
Hodnocení:
(5.1 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Elena Valeriánová
Hezký výlet a hezký kus přírody. Ten vysoký posed, já Ti nevím, nebydlí tam sestřenice Baby Jagy? Buřtíka bych si taky dala.
Alena Velková
Maruško, děláš mi chutě...Já bych si buřtíčka dala hned :-)
Daniela Řeřichová
Maruško, prima fotoreportáž. Předjaří i buřty. Život je pestrý. :-)
Martina Růžičková
Moc hezká fotoprocházka! :-)
Blanka Lazarová
Marie, dík za virtuální procházku. :-)
Marie Seitlová
Krásně jsem se s vámi prošla, pěkné fotky.
Jan Zelenka
Hezký kraj i fotky.
Libuše Heulerová
Maruško, díky za procházku!!!
Naděžda Špásová
Marie, to byla určitě moc hezká procházka. Taky se rádi touláme kolem vody, už se těším na hezké počasí, abychom se jeli někam podívat. Fotky jsou super.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...