Hlava
Ilustrační foto: Pixabay

Hlava

21. 11. 2023

Víte, co bych si ještě přála? Strašně se zamilovat. Že říkáte, proboha, co jí to vlezlo do hlavy. Asi má v hlavě. Určitě nemá čistou hlavu. Ale ano, mám.

Popadáte se za hlavu a kroutíte hlavou. Ale já mám svou hlavu. Ano, chtěla bych být zamilovaná. A taky poplést někomu hlavu.

Asi mi začnete vtloukat do hlavy, že je to nerozum. Někdo může dodat, že mám práce až nad hlavu a že nevím, kde mi hlava stojí. A ještě k tomu chlapa. Ne, kdepak. Pusť to z hlavy, dodáte a chcete mě napravit hlavu.

Ale mně vážně nejde z hlavy láskyplný vztah. Mám ho plnou hlavu. A možná mi ani nebude vadit, když v budoucnu hlavu ztratím.      

glosa láska
Hodnocení:
(5.1 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Míšo, to bych ti přála, láska je krásná. Já bych si zase přála, abych tančila s krásným mužným tanečníkem a plula v jeho náručí. Jenže na těch seniorských tanečcich....
Jana Šenbergerová
Hlavně abyste se pak netloukla do hlavy, až byste zjistila, že milovaný má pořádně tvrdou hlavu.
Ludmila Černá
Dvě hlavy, víc rozumu. Chápu vás. Když si člověk něco vezme do hlavy, tak se mu to podaří uskutečnit. Držím palce.
Michaela Přibová
Děkuji za vtipné komentáře :-)
Zuzana Pivcová
Myslím, že už si tu někdo kdysi "potykal" s hlavou, ale to vůbec nevadí, přicházejí noví lidé a vše je originál. Každý má svou hlavu a hlavou zeď prorazí málokdo. Díky.
Zdenka Koldová
Zdravím....měla toho plnou hlavu,tak se s námi podělila ,díky
Miloslava Richterová
Pěkné, jde mi z toho hlava kolem:-)
Zdenka Soukupová
Hlavu vzhůru! Bývá to tak, že co si hlava usmyslí, to také provede. Přeju úspěch.... ☼
Alena Velková
Koukám, že jste si nasadila brouka do hlavy. Naštěstí to má hlavu i patu, tak nevěšte hlavu :-))

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.