Známe vítěze našich soutěží
Ilustrační foto: Pexels

Známe vítěze našich soutěží

23. 9. 2023

Tolik krásných vzpomínek, příběhů a vyznání! Letní soutěžení s Íčkem se opravdu povedlo, všechny soutěžní příspěvky zaslouží velkou pochvalu. A kdo si odnese ceny pro vítěze? O tom rozhodovali sami čtenáři! A my v redakci jsme zase vybrali vítěze poslední fotosoutěže.

Letní literární soutěž měla tři témata: Vzpomínky na naši svatbu, Tipy na výlety s vnoučaty a Moje seniorské radosti. Z desítek zaslaných soutěžních příspěvků jsme do finále nominovali celkem 28 článků, kterým posílali hlasy sami čtenáři. A rozhodli takto:

Vzpomínky na naši svatbu

Dagmar Zwyrtková - Vzpomínky na naši smutnou svatbu   8 hlasů
Helenka Červenka: Vyčarovaná svatba   8 hlasů
Elena Valeriánová - Moje svatba: Straka v kuchyni   5 hlasů
Jana Pazourová - Vdavky aneb produktivní rok 1979  4 hlasy

Tipy na výlety s vnoučaty

Marie Měchurová - Pozvánka na hrad Pernštejn, třeba i s vnoučaty   9 hlasů
Alena Tollarová - Kam vzít děti na výlet? Na Smrtku a do Pekla!  8 hlasů
Martina Růžičková - Książ – největší zámek Dolního Slezska.  6 hlasů

Moje seniorské radosti

Soňa Prachfeldová - Moje seniorské radosti: Život je vzácný dar  13 hlasů
Elena Valeriánová - Moje seniorské radosti: Šepot větru v korunách stromů  7 hlasů
Alena Velková - Bobina, moje seniorská radost   5 hlasů

 

Autoři příspěvků s největším počtem hlasů - Dagmar Zwyrtková, Helena Červenková, Marie Měchurová a Soňa Prachfeldová získávají vouchery na nákup vstupenek do Národního divadla v hodnotě 500 Kč, soutěžícím s druhým a třetím nejvyšším počtem hlasů pošleme knižní ceny.

 

FOTOSOUTĚŽ

Zároveň vyhlašujeme vítěze naší poslední fotosoutěže na téma "Tento způsob léta zdá se mi..." Po dlouhém rozhodování jsme vybrali tyto tři snímky:

 

Tento-zpusob-leta.jpg

Eliška Murasová: Tento způsob léta zdá se mi poněkud výstřední ...

Spoutez-006.JPG

Miroslav Měchura: Tento způsob léta zdá se mi poněkud rozmarný

U-45.jpg

Anna Čípová: Tento způsob léta zdá se mi nebezpečně deštivý

Autoři vybraných vítězných snímků získávají voucher na nákup vstupenek do Národního divadla v hodnotě 500 Kč.

Věříme, že se vám poslední soutěže líbily. Gratulujeme nejen vítězům, ale všem čtenářům, kteří se našich soutěží zúčastnili. A kdo nevyhrál teď, může vyhrát příště. Už brzy vyhlásíme další soutěže o zajímavé ceny. Přejeme všem našim příznivcům krásné babí léto!

 

 

Letní soutěž 2023
Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.9 b. / 34 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jaroslava Handlová
Blahopřeji oceněným a děkuji všem zúčastněným za pěkné příspěvky i fotografie. Dík redakci za témata i vyhodnocení výsledků. Re: 27.9. 16:58 Věro, děkuji.
Dana Kolářová
Blahopřeji vítězům i všem zúčastněným.
Zdenka Jírová
Všem vítězům gratuluji. Bylo to hezké počtení.
Libuše Heulerová
Všem vítězům posílám velkou gratulaci!!! Mnoho krásných příběhů i fotek!!!
Hana Práglová
Všem vítězům blahopřeji !!!
Lenka Měkotová
Gratuluji vítězům.
Martina Růžičková
Děkuji redakci i všem, kdo se naváhali zúčastnit, za bezva soutěžení a blahopřeji vítězům. Také děkuji za hlasy, které obdržel můj článek.
Eliška Murasová
Děkuji všem zúčastněným a blahopřeji vítězům. Jsem moc ráda, že jsem mohla přispět svoji fotografií i já.
Věra Ježková
Blahopřeji vítězkám. Líbil se mi nápad Jarky Handlové.
Alena Vávrová
Všem vítězům i účastníkům soutěží blahopřeji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...