Chci jít zas ulicí
Ilustrační foto: Pixabay

Chci jít zas ulicí

10. 9. 2023

Chci jít zas ulicí snů,

ulicí mládí a rodinných pout,

chci se zas nevinně smát,

a hledat ten pokojný kout.

Zajít si s kámoškou do kina,

nehledat pořád to své já,

být tam, kde něco začíná,

a kde to význam má.

Zarostla cesta zpátky,

smutkem mých pozdních dnů,

jen s pravnoučátky

se dostanu do svých snů.

 

 

Moje poezie
Hodnocení:
(4.9 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Magdalena Klosová
Jitko, zkus se příliš neohlížet a nesmutnit. S každým novým dnem může přijít něco hezkého, je mít otevřené oči i náruč. mm
Jitka Chodorová
Ještě jednou děkuji všem za Vaše komentáře, Vando, díky za naději, Soňo, máš pravdu, život si bere svou daň, jen já jaksi nevím, jak s tím naložit. Jsem ráda, že se mohu touto cestou svěřit, děkuji.
Blanka Lazarová
Moc hezké :-)
Soňa Prachfeldová
Sny jsou krásné i teskné. Život si bere svoji daň.
VANDA Blaškovič
Jitko, nech si vrátka pootevřená, nikdy nevíš…ahoj!
Jitka Chodorová
Zuzko, i já už cestovat nebudu, i když moře je moje srdeční záležitost, ale udělal mi radost Jirka, jeden z dvojčat naší dcery, že by nás příští rok vzal k moři, ale já ani nevím, co bude zítra.Pochopila jsem ale, že nám kluk chtěl udělat radost. A to se taky počítá. Jinak děkuji všem za milé komentáře.
Jitka Chodorová
Zuzko, i já už cestovat nebudu, i když moře je moje srdeční záležitost, ale udělal mi radost Jirka, jeden z dvojčat naší dcery, že by nás příští rok vzal k moři, ale já ani nevím, co bude zítra.Pochopila jsem ale, že nám kluk chtěl udělat radost. A to se taky počítá. Jinak děkuji všem za milé komentáře.
Zuzana Pivcová
Jituš, podobnou cestu nemám, ale nostalgie z narůstajícího věku je ve mně také. Napsala jsi to moc hezky. Někdy na Tě vzpomínám, jak moc jsi toužila podívat se ještě k moři. Ještě by sis to přála? Já naopak jsem to u sebe pojala tak, že už cestovat nebudu.
Dana Puchalská
Moc krásná poezie.
Jana Kollinová
Verše rezonující s mými nostalgickými myšlenkami. Krásné, děkuji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.