Dovolená v Dubaji
Ilustrační foto: Pexels

Dovolená v Dubaji

15. 7. 2023

„Vždycky jsem říkal, že připlatit si za hotel s výhledem na moře se vyplatí. Podívej, Maruško! Támhle v dálce jsou nějaké hory… Nebo to jsou mrakodrapy?! A támhle zase na tom hotelu vedle je snad bazén na střeše? Je to možný? Vidíš to, Maru? Moře je kousek od hotelu, nikam nemusíš chodit přes silnici, všechno je, co by si kamenem dohodila. Perfektní hotel. Výtah jezdí zvenku po stěně a jede přímo k bazénu. Pojď se taky podívat!“
„Chvilku počkej, jen to dodělám.“
„Zaplatíme si výlet, kam budeš chtít! Můžeme si také objednat kurz potápění nebo letět na padáku podél celého pobřeží. Stačí dojít za delegátkou a

Dubaj nám leží u nohou. Určitě si také zajdeme na večeři do nějaké restaurace, abychom poznali noční život. Krevety, chobotničky, humr, ústřice, to všechno si dáme. Už se strašně těším. Když přimhouřím oči, cítím tu vůni Orientu a vidím obrovské talíře s jídlem.“
„Pepo, ale to cítíš ten guláš! Dáš si ho s knedlíkem nebo s chlebem? A konečně zavři už ten katalog a pojď se najíst. Pivo máš v lednici. Jó, a volal tvůj brácha, letos nás asi zase čeká Lipno.“

cestování
Autor: Zdeněk Hart
Hodnocení:
(5 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Faldynová
Vůně orientu se dnes line i od Vietnamců a nepřijde tak draho :-))
Zuzana Pivcová
Napsal jste velmi vtipné, úsměvné vyprávění. Ale mohu Vám říct, že jako hodně mladá, v době, kdy jsem se kromě NDR nikam nedostala, jsem si prohlížela i atlas světa a vybírala státy, kam bych se chtěla podívat. Rovněž jsem sbírala cizí pohlednice a měla docela bujnou fantazii, jak to jinde vypadá. Do některých z těch států jsem se později podívala, ale trvalo to hezky dlouho. :-D
Vladislava Dejmková
Vtipné, stručné, vyloudilo mi to úsměv na tváři.
Alena Švancarová
Od srdce jsem se zasmála.
Blanka Lazarová
Vtipné, :-) :-) :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.