Vložení seznamu článků na profil
Ilustrační foto: Pixabay

Vložení seznamu článků na profil

2. 5. 2023

Na základě dotazu z 30.4. v rubrice Redakce na „ztrátu seznamu vydaných článků“ jsem se rozhodl napsat tento jednoduchý návod pro ty, kteří by si takový seznam na profil chtěli vložit. Je to jednoduché a usnadní to vyhledávání vašich článků i ostatním nepřihlášeným uživatelům portálu.

Tak pojďme na to:

Bez přihlášení otevřete Lupu, zadáte své jméno a otevřete. V nabídce odkazů si najdete Autor | i60.cz který rozkliknete a do schránky si zkopírujete adresu z adresního řádku, kterou později budete vkládat jako URL. Okno zavřete.

Nyní se přihlaste na svůj profil a kliknutím na jméno profil otevřete. V nastavení účtu otevřete Změnit mé údaje…. 

 

 

Potom zvolte záložku Osobní údaje. V otevřeném okně klikněte na nabídku Vložit/Upravit odkaz (články řetězu).

 

 

 Do řádku URL zkopírujte ze schránky odkaz na své články, do řádku Text k zobrazení vložte svůj nadpis a potvrďte OK.

 

 

V okně O mně se zobrazí vámi zvolený Nadpis. Zároveň můžete připsat něco o sobě, své motto apod. Nezapomeňte dole Uložit.

 

 

V dalším okně se už zobrazí vámi zvolený název seznamu článků. Nezapomeňte znovu Uložit. V tomto okně není volba názvu aktivní, to se projeví až po návratu na profil a odhlášení.

Potom stačí kliknout na jakékoli jméno autora ( i svoje) u fotky na FD, případně autora článku, a pokud tam má tento odkaz na seznam článků, můžete si ho jednoduše zobrazit.

Tak ať se dílo podaří.

čtenáři i60.cz
Autor: Radovan Cakl
Hodnocení:
(5.2 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Blanka Lazarová
Radku, díky moc. Osobně jsme se neznali, ale díky a zdravím. :-)
Marie Ženatová
Díky moc za podrobný návod* - také to vyzkouším
Helenka Vambleki
Mám dávno, ale už jsem zapomněla, jak jsem to tam dostala, tak bych nikomu neporadila, je dobře, že jsi to přiblížil všem zájemcům
Alena Tollarová
Radku, zdravím Tě a a děkuji. Funguje to! :)
Eliška Murasová
Radku, díky, ukládám si :-)
Daniela Řeřichová
Díky za návod, vyzkouším.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...