Fotoreportáž: Předjaří - doma i za humny
Všechny fotografie: Soňa Prachfeldová

Fotoreportáž: Předjaří - doma i za humny

18. 2. 2023

Předjaří - doma i za humny. Jaro se připravuje. Doma rozkvétají jarní kytičky, venku na nás dýchá svěžejší vzduch, doprovázený cvrlikáním ptáčků. Už se jim nechce ani moc chodit na krmítka,  širý svět ve vzduchu je pro ně zajímavější. Připravují se stavět hnízdečka pro mladé, napijí se z louží a je jim veselo. Také slunce i když je skoupější, začíná hřát a umí rozzářit krajinu.A věřím i nás lidi.

Přeji nám všem, abychom předjaří pociťovali i my  jako předzvěst jara, jara, jako vzkříšení nových životů, nálad a nadějí.

fotografování příroda
Hodnocení:
(5.2 b. / 20 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Děkuji, děkuji.
Anna Potůčková
Soni nádherné květinové fotky. A na jaro se moc těším.
Eva Mužíková
Ahoj ty pěstitelko. Fotečky mne moc naladily k tomu dnešní sluníčko, to byl prima den.
Alena Velková
Jaro se opravdu blíží...máš doma překrásné květiny...i u nás je zahrádka plná erantysů, sněženek, čemeřic a krokusů :-)
Jitka Hašková
Díky za krásnou připomínku jara.
Soňa Prachfeldová
Díky přátelé, přeji vám zdraví a pohodu a jaro bude jako každým rokem :-)
Marie Měchurová
Soni, utekla mi jedna hvězdička. Jak já se těším na jaro. Ty jsi mi ho svými hezkými fotkami přiblížila. Děkuju.
Naděžda Špásová
Soni, taky mi to počasí vadí, není to ani zima ani jaro. Trochu se bojím, že mrznout bude v dubnu, ne-li v květnu. Fotky jsou super. Přeji pohodový týden tobě i rodině a pejskům.
Martina Růžičková
Pěkná fotografická příprava na jaro. Po té řadě šedých dní se na něj už také těším. :-)
Věra Ježková
Soňo, kdyby se ti tak podařilo svými hezkými fotkami jaro přilákat. Hezké předjaří i tobě. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.