Fotoreportáž: Čekání na sníh
Všechny fotografie: Anna Čípová

Fotoreportáž: Čekání na sníh

3. 2. 2023

Za námi je první měsíc nového roku, který máme spojený se sněhem, mrazem a ledem. Letošní leden připomínal spíše předjaří. Dnů, kdy byla příroda pod bílou sněhovou peřinou, bylo velmi málo. V okolí Rožnova p.R. to byly pouhé tři dny.

Z prvních tří lednových týdnů jsem připravila fotoreportáž, Bohužel nemám fotografie z každého dne, protože jsem si musela dvakrát naordinovat zákaz vycházení. V posteli mě uvěznila chřipka.

Přeji pěkný zbytek zimy a našim vnoučatům hezké jarní prázdniny.

P.S. U nás na východě republiky právě sněží. Třeba se vyplní pranostika „Únor bílý - pole sílí“.

fotografování příroda
Hodnocení:
(5 b. / 32 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Moc děkuji za milé komentáře. Letošní zima zatím mnoho hezkých dnů nenabídla, snad se polepší. Mám ráda přírodu pod bílou peřinou, vše je "uklizeno".
Hana Polednová
Aničko, jako vždy nádherné fotky. Moc se mi líbí.
Soňa Prachfeldová
Ponekud divný byl leden nového roku. Všeho málo, sněhu, sluníčka. O to raději jsem se Aničko podívala na tvé fotky. Díky.
Marie Měchurová
Aničko, moc hezké. Už se těším na příští týden - jedeme na Horní Bečvu, budu Ti mávat.
Irena Mertová
Aničko, to je krása...
Dana Kolářová
Moc pěkné makro.
Taťana Veselá
Hezké "pocukrované" fotky a ta úvodní je přímo úchvatná!! :-)
Jan Zelenka
Fotogalerie je velmi příjemná pro oko čtenáře, který ten kraj nezná.
Marta Nosková
Krásný fotodokument Aničko, umíš!
Jarmila Komberec Jakubcová
Aničko jsi výborná fotografka. Dík za krásné fotky zimy.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.