Poslední soutěže roku 2022: Známe všechny vítěze!
Lázně Mšené. Právě zde můžete jet díky výhře v naší soutěži.

Poslední soutěže roku 2022: Známe všechny vítěze!

2. 1. 2023

Je rozhodnuto. Známe všechny vítěze posledních soutěží roku 2022. Jak to všechno dopadlo? Kteří autoři uspěli při výběru redakce a kteří u čtenářů? Tady jsou výsledky.

Zhruba v polovině prosince jsme vyhlásili soutěž na témata "Zážitek roku 2022" a "Vánoce mého mládí". Hlasy zveřejněným soutěžním příspěvkům tentokrát rozdávali sami čtenáři a ti rozhodli takto:

Nejvíce hlasů - celkem patnáct - získal příspěvek paní Marie Měchurové Rok 2022 obrazech - můj největší zážitek. Paní Marie tak získává hlavní cenu, a to voucher na třídenní pobyt v Lázních Mšené.

Na druhém místě s devíti hlasy skončil příspěvek paní Libuše Heulerové Vánoční příběh o rybí polévce a na třetím místě s osmi hlasy příspěvek paní Taťany Veselé Věci mezi nebem a zemí okolo nás... Paní Libuši a paní Taťaně pošleme dárkový balíček společnosti Annabis.

Dárkový balíček z e-shopu Kosmetika bez vody pak získávají autorky těchto příspěvků: Taťana Veselá - Naše první vánoční lyžovačka na horách (7 hlasů), Marie Faldynová: Můj zážitek roku (5 hlasů) a Marie Ženatová: Vánoce mého mládí (4 hlasy).

Všem výherkyním gratulujeme! A děkujeme i ostatním autorům za krásné příspěvky, které do soutěže vyslali. 

 

darek.png

 

Minulý týden bylo rozhodnuto o autorech vítězných příspěvků na témata Jak šel čas, Jak šetřím energii a Snění. Zde je přehled vítězů:

Vítězné příspěvky na téma "Jak šel čas":

Martina Růžičková: Jak šel čas aneb Osudy zámku Pravonín
Jan Zelenka: Jak šel můj čas
Zdenka Jírová: Jak šel čas ve městě Teplice

 

Vítězné příspěvky na téma "Jak šetřím energii":

Miloslava Richterová: O šetření energií
Marie Ženatová: Jak šetřím energii?
Dana Kolářová: Moje energie: Energie vánočního času

 

Vítězné příspěvky na téma "Snění":

Věra Ježková: Mé sny a snění
Alena Velková: Láska na první pohled
Helenka Červenka: Sny a snění

Všem autorům vybraných příspěvků gratulujeme, ceny budeme posílat v průběhu druhého lednového týdne.

 

Podzimní soutěžení 2022 Zážitek roku 2022
Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.9 b. / 27 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Blahopřeji vítězům.
Soňa Prachfeldová
Garatuluji všem vítězům. Marušk, gratuluji, pojedu tam v pol. března, s vnučkou, která bude mít 18náctiny.
Libuše Heulerová
Děkuji všem kterým se líbil můj rybí příběh. Udělalo mi to velkou radost. Byl to můj druhý článek ke kterému jsem se odhodlala. Tak to zase někdy zkusím znova. Posílám dalším vítězkám velkou gratulaci. Hlavně Maruško M. ...užij si s Mirkem krásně pobyt v lázních, Tvůj příspěvek bych super!!!!
Marie Ženatová
Všem vítězkám ze srdce blahopřeji a ostatním za jejich zajímavé články.♥ I já moc děkuji za hlasy pro můj příspěvek a celé redakci za zajímavou soutěž*
Marie Měchurová
Moc si vážím hlasů od manželů Měkotových, neznáme se osobně a já mám ráda jejich fotografie od Sázavy. V únoru mám půlkulatiny, tak to s Mirkem v lázních oslavíme. Ještě jednou děkuju všem a gratuluju ostatním vítězům!!
Marie Měchurová
Milí "íčkaři", chtěla jsem Vám poděkovat až ráno, ale nemůžu usnout. Děkuju moc za hlasy pro můj příspěvek, ale i za hlasy pro ostatní účastníky soutěží. Všichni píšeme, básníme a fotíme s láskou, děláme to proto, že nás to baví.
Alena Tollarová
Blahopřeji vítězkám a mám radost, že na prvních dvou místech se umístily moje tipy.
Miloslava Richterová
Gratuluji vítězům i všem zúčastněným, díky za všechny články, bylo to příjemné zpestření vánočního času, děkuji též redakci za soutěž.
Oldřich Veselý
Taťana Veselá:Vánoce mého mládí - Naše první vánoční lyžovačka na horách
Oldřich Veselý
opravuji Zážitek roku: Taťana Veselá: Věci mezi nebem a zemí okolo nás...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.