Konec října v květech
Všechny fotografie: Anna Čípová

Konec října v květech

18. 11. 2022

Letos jsme se na příchod babího léta načekali. Čekání se ale vyplatilo. Babí léto jako omluvenku pro nás připravilo krásné, téměř letní počasí. Během října nebylo žádnou zvláštností potkat lidi v letním oblečení. Teplé slunečné dny prospívaly vegetaci. Louky i zahrádky byly barevné, některé květiny vykvetly podruhé, chrpy dokonce potřetí.

Ve fotogalerii uvidíte květy, které mi udělaly radost ve dnech 25. – 31. října. Snad potěší i vás.

fotografování příroda
Hodnocení:
(5.1 b. / 27 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Rypáčková
Aničko, umíš..
Libuše Heulerová
Aničko, jedním slovem .......nádhera!!!!!!
Soňa Prachfeldová
Aničko ááááááááááááááách ♥
Alena Tollarová
To jste se tedy měli! Já mám v kalendáři na tu dobu denně poznačeno MLHA a ta trvala vlastně až do předevčíra. Zatímco u vás kvetly barevné kytičky na sluníčku, my jsme se ploužili v bílém nepříjemně chladivém mléku. Fotky máš krásné, jásavé, oku lahodící :)
Jitka Chodorová
Krásná záplava květů, nádherné fotografie, člověk by si myslel, že je léto, a venku nám padá tiše sníh. Děkuji.
Zuzana Pivcová
Aničko, napsala jsem to z Marcelina Profilu. Protože chodíme na i60 obě, používáme tu a tam jeden NB.
Marcela Pivcová
Aničko, jsou to nádherné snímky. Děkuji Ti a vzpomínám i na (nejen) fotografa Vláďu.
Martina Růžičková
Krásné květy na parádních fotkách. Květinové pohlazení. Díky :-)
Irena Mertová
Krásné fotky. Už aby bylo zase jaro.
Marcela Pivcová
Někdy jsem dostala ke svým listopadovým narozeninám růže ze zahrádky, nyní nám před okny ještě kvetou kopretiny, ale takovouto přehlídku krásných květin, které vypadají jako uprostřed léta, jsem snad ani na fotografiích neviděla. : -)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.