Dnes: Setkání Íčkařů na Staromáku
Budova Pražského kreativního centra

Dnes: Setkání Íčkařů na Staromáku

4. 11. 2022

Poslední "covidové" roky nám nedopřály společné posezení na konci roku, a tak jsme se rozhodli uspořádat předvánoční setkání letos. Zveme vás tedy k nám, do Pražského kreativního centra na Staroměstském náměstí v pondělí 28. listopadu.

Budeme mít k dispozici společenskou místnost Minuta, která se nachází ve 2. poschodí Pražského kreativního centra (od výtahu se dáte  po chodbách třikrát doprava), a to od 13.00 do 17.30 hodin.

Naše redakce zajist pitný režim, jako vstupné každý z účastníků přinese něco malého, sladkého či slaného, k zakousnutí.

Zavzpomínáme, popovídáme, případně zazpíváme a popřejeme si k adventu.

Těšíme se na vás!

IMG-20171007-104607.jpg

 

čtenáři i60.cz
Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(4.9 b. / 41 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Zdravím z vlaku, děkuji za milé setkání a dobrot tedy bylo. Honzovi R. za skvělou organizaci, dárky formou tomboly. Ráda jsem vás všechny viděla. Pak úprk na nádraží a cestou pár fotek vánočně nasviceneho Staromáku.
Helena Prachfeldová
Zdravím všechny, dnes jsem měla tu čest se zúčastnit vašeho milého setkání. Bylo mi s vámi moc fajn, milá společnost, výborné pohoštění. Moc všem děkuji a snad zase někdy na viděnou...
Jana Šenbergerová
Zdravíme vás všechny z Hor! Hezky si to užijte.
Jitka Caklová
Za sebe mohu dodat, že z počátku jsem se v tomto virtuálním světě některými lidmi cítila tak ponížená, že jsem z případného setkání měla divný pocit. To ale jen do té doby, než jsem je "poznala" osobně. Od té doby už jsem v klidu a na dnešní setkání jsem se přímo těšila. Vesmír to chtěl jinak, možná ne každý by se chtěl setkat se mnou :-) :-) No nic se neděje, na shledanou v lepších časech ♥
Olga Škopánová
Paní Kosťunová ano jindy vážím si toho, že mě chcete vidět.
Olga Štolbová
Za chvilku vycházím, snad ve zdraví dojdu. Těším se ♥
ivana kosťunová
Beru zpět- ono je to už dnes :)) Tak paní Škopánová, jindy ?
Jitka Chodorová
Zdravím všechny účastníky dnešního setkání, ráda bych se také s Vámi setkala, ale moje různé důvody mě to nedovolují. Tak mávám Všem od Plzně, užijte si to.
ivana kosťunová
Paní Škopánová, já ano. I když jsem to neplánovala, pokud přijedete, tak já také. :))
Oldřich Čepelka
Už zase schůze? :-) Já bych přijel, ale chtěl bych tam vidět Olgu Škopánovou (viz 08:18).

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.