Rozhodnuto. Vítězkou fotosoutěže na téma "Mazlíčci a jiná zvířena" je paní Marta Nosková
FOTO: Marta Nosková

Rozhodnuto. Vítězkou fotosoutěže na téma "Mazlíčci a jiná zvířena" je paní Marta Nosková

25. 9. 2022

Čtenáři rozdali body autorům jedenácti vybraných fotografií a rozhodli o vítězi. Nejvíce hlasů, celkem 46, získal snímek s názvem Zrzečka, jehož autorkou je paní Marta Nosková.

Druhý nejvyšší počet bodů (38) pak obdržela fotografie paní Lenky Měkotové s názvem "Co se v mládí naučíš" a na třetím místě se ziskem 35 bodů skončila fotografie "Z letní louky" autorky Anny Čípové.

 

Fotografie, které se dostaly do finále:

Co-se-v-mladi-naucis....jpg
Lenka Měkotová - Co se v mládí naučíš

Nejsem-plysovy-3-7-22.jpg
Alena Tollarová - Nejsem plyšový

IMG-20220917-122726-.jpg
Šárka Nováková - Úsměv prosím

P1150007-2-.JPG
Libuše Heulerová - Umím ale krásně zívat

DSC06056-1-.jpg
Martina Růžičková - Pomocník dřevorubců

DSC-5696-1.jpg
Jan Kutílek - Naše Ami

P1190581.JPG
Anna Potůčková - Jsem stále ve střehu

Psst-usnuli-spi.JPG
Elena Valeriánová - Divoká příroda Jesenicka - siesta u čápů

Poznavaci.JPG
Marta Nosková - Zrzečka

DSC02127-2--1.JPG
Irena Mertová - Dobrá voda z Vltavy

Z-letni-louky-I.jpg
Anna Čípová - Z letní louky

 

 

 

 

 

fotografování fotosoutěž
Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.8 b. / 41 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Puchalská
Velkou gratulaci posílám všem ....
Dagmar Bartušková
Marto, gratuluji. A gratuluji i autorkám dalších snímků.
Marcela Pivcová
Gratuluji všem autorkám vítězných zvířecích fotografií. Nejvíce jsem přála krásnému zrzavému koťátku - původně Zrzečce, která je vlastně kocourek Micin. Paní Marta si zaslouží za "adopci" i péči kočičí vítězství. Samozřejmě, že mezi všemi fotkami bylo mnoho dalších, také krásných a zároveň neobvyklých záběrů.
Eliška Murasová
Gratuluji vítězkám i všem zúčastněným.
Zuzana Pivcová
Mám velkou radost, že jsem dokonce trefila i 3 výherkyně. Ale gratuluji i všem dalším zúčastněným. Fotit živou přírodu je kouzelné. Marti, Tobě speciálně píšu, že náš favorit byl od svého nalezení kocour Micin alias Zrzečka.
Martina Růžičková
Také posílám velkou gratulaci autorkám vítězných snímků. :-)
Daniela Řeřichová
Upřímná gratulace třem na stupni vítězů, a poděkování všem, co se zúčastnili a udělali nám radost. :-)
Eva Mužíková
Velká gratulace vítězkám.
Šárka Nováková
Gratuluji vítězkám.
Helena Štěpánková
Tak tady jsem hlasován propásla, ale mohu konstatovat, že se mi líbí všechny fotografie.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...