Zas je to tak

Zas je to tak

8. 1. 2013

Odjíždí vlak,
zas je to tak,
tvůj vlak tě odváží,
v srdci je závaží.
 
Nejedu s tebou,
ruce mě zebou,
zázrak se neděje,
láska jsou galeje.
 
Tvůj jízdní řád,
co míň si přát,
opouštím zastávku,
dáme si přestávku.

Už nejsi se mnou,
zážitky blednou,
kdybych to uměla,
taky bych odjela.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Je dobře, že optimizmus zaznívá z řad přispěvatelů, i když básnířce není do zpěvu.
Jiří Libánský
Jsou různé vlaky. Jsou osobní a nákladní, zastávkové a rychlíky, motorové a elektrické. Naštěstí jsou nejen odvážející, ale i přivážející. Takže žádná tragédie. Ale báseň je dokonalá. Jak jinak.
Jitka Chodorová
Sice máte Nino pravdu,ale ona Zuzka bude vědět,o čem je řeč. Vím,že jsou chvíle,kdy člověku nebývá do zpěvu.To jen na vysvětlenou.
Jarmila Peerová
Stále mám ten stejný pocit jako včera,že je to vše nějak jinak...Básni těžko něco vytknout,autorce by ale smutek neslušel.Tak doufám,že máte jen smutnější období Vaší tvorby a Vy jste v pohodě....moc přeji a zdravím.
Nina Šachová
Návraty a loučení....tak to v životě chodí, každá jsme si to prožila nesčetněkrát. Ale jít hlavou proti zdi, nebo dát na zadek, nepomůže. Jednou jsme hlavou v oblacích, jindy pláčeme do polštáře.
Jitka Chodorová
Zuzko,kolikrát jsem stála na peróně a teskně koukala za odjíždějícím vlakem....ale to je úplně jiný příběh,tak mě napadlo,jestli nám nějak nesmutníš v poslední době? Jestli ano,dostaneš ode mě na zadek!!! To si piš!!!!! A rýmuj přitom!!!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.