Příběh na 50 slov: Rozjímání o počasí
FOTO: Dana Kolářová

Příběh na 50 slov: Rozjímání o počasí

26. 7. 2022

Léto,
slunce, šatičky, sandálky, koupání, dovolené, grilování. Žádný make-up. Paráda.

Léto,
déšť, komáři krev sají, opalování se nedaří, plavky nesedí, brigády prázdniny ukrajují. I když je krásně či šeredně, do práce se musí. Nesnášíme to, přesto na něj nedáme dopustit. Těžký úděl.

Skončí a rok úpěnlivě čekáme na další LÉTO!

 

Hodnocení:
(5.1 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Děkuji za milá slova a přeji všem letní pohodu.
Soňa Prachfeldová
Pravdivé, to vše k létu patří, mám ráda slunce jas, chci se ho dožít za rok zas!
Eva Mužíková
Také mně se těch padesát slov líbí.
Alena Vávrová
Pravda pravdoucí!
Dana Puchalská
Líbí. :-)
Jana Šenbergerová
A tak to skutečně je. Pěkně sesumírováno. V tomto ohledu jsem dnes nadmíru spokojená. Nefouká, neprší, nepálí, nepotím se. Užívám si ten umírněný letní den každou buňkou svého těla. Plnými doušky si užívám té výsady stáří, že nemusím nic, když panuje hic. Chodit ve vedrech do práce není žádná legrace.
Jitka Hašková
Moc podařené. Léto budiž osllavováno.
Marie Seitlová
Ano, to je léto, mám ho ráda.
Alena Švancarová
A tak to prostě je.
Anna Potůčková
Počasí je téma každodenní nejen na Íčku. V létě se nám nelíbí že je mnohdy velké vedro, v zimě se nám nelíbí třeskuté mrazy. Nejméně nespokojení jsme asi s jarem a podzimem........ Počasí nám mnohdy také hodně změní plány, je zkrátka vrtkavé........

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.