Tehdy a teď

Tehdy a teď

5. 1. 2013

Tady jsme tehdy stáli,
prvně se dotýkali,
jen malé nadechnutí
a potom rozhodnutí.

Bylo to ostýchavé
a někdy zase dravé,
cit nešel do prodeje,
já chtěla Dobroděje.

Dala jsem vždycky hodně,
jas světla, teplo ohně,
vášeň a barvu nebe
a nejvíc sama sebe.

Co bylo, to už není,
ač duch se nevzdal snění.
Dávat své city v sázku?
Jak nezahubit lásku?

Trochu to vždycky bolí,
životní kapitoly,
román víc nenabízí,
a přesto úspěch sklízí.   
    
               

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Doufám, že cenová kalkulace bude příznivá a nepřekazí to, co bychom tu všichni uvítali. Už stojím v řadě na tvou sbírku básní, Zuzko.
Jiří Libánský
Při čtení básní, jako je tato, se opravdu až tají dech. Každý, kdo to čte, podvědomně cítí, že se zde setkává s něčím mimořádným. Pokud se to povede a k vydání sbírky dojde, na i60 bude o tom informace. Začíná to sháněním podkladů pro cenovou kalkulaci.
Zuzana Pivcová
Trochu rozpačité díky. A Haničko, tykání je mi sympatické!
Hana Procházková
Dokud nebude knížka k dostání - tisknu si , Zuzko, Tvoje básničky - a odpusť , že tykám- připadáš mi jako bys byla mojí sestrou...pokud jde o pocity
Jarmila Peerová
I já bych se za vydání Vaší sbírky básní přimlouvala,myslím,že v tomto podivném světě by to bylo pohlazení po duši a důkaz,že jsou lidé,co sní s otevřenýma očima, v srdci mají cit a rozdávají krásu slova...díky Zuzanko,jste fakt třída...
Jitka Chodorová
Úplně souhlasím s Ninou,gejzír tvých básniček by si zasloužil vydání knihy veršů,a to jsem zcela upřímná,díky Zuzko.
Nina Šachová
Zuzano, já nemám slov...tvoje básničky mě ohromují, okouzlují, nechápu jen, proč už si někdo nevšiml Tvého obrovského talentu a nevydal Ti knížku. Byl by to skvost v mé knihovně. A nejen v mé.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...