Třešně
FOTO: M. Richterová

Třešně

19. 6. 2022

Krásné překvapení dnešní

dostala jsem tácek třešní

ještě teplých slunce hřálo

mé srdce se rozesmálo

 

Dárek z lásky ne že ne

vždyť jsou všechny červené

Moje poezie
Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Hezké verše, chutné třešně, ty mě budou lákat věčně. Proto vůbec nechápu, proč je za nehorázné ceny vozíme ze světa a u nás je necháváme na stromech. Že by to bylo z lásky ke špačkům či kosům?
Miloslava Richterová
Díky též. Ano, třešnička potěšila vícekrát :-)
Helena Přibilová
Každým rokem na jaře obdivuji krásu rozkvetlých třešní a na začátku léta se těším pohledem na jejich sladké červené plody. Děkuji za milou básničku a krásné fotografie.
Jana Jurečková
Jedno z milých překvapení, jsou ale opuštěné stromy a nikdo je netrhá, což se dřív za mého dětství nestávalo...
Dana Puchalská
Ano, čas třešní nastal. A já je mám tolik ráda,ale nemám kamaráda, který by je dovezl. P. S. Ceny v obchodech jsou závratné, což je fakt už nemravné.....
Marie Seitlová
Krásné fotky třešní, až se sliny sbíhají. Také mi syn přivezl, ale ceny v krámech nebo na trhu jsou strašné.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.