Je to snadné

Je to snadné

1. 1. 2013

Ano, je to tak snadné,
prožívat odjezdy,
když soumrak k zemi padne,
dívat se na hvězdy,
přátele k sobě zvát,
vtipům se hlučně smát,
ano, je to tak snadné,
říkat si: Má mě rád.

Ano, je to tak lehké,
dráždit své okolí,
rozbourat city křehké
s tím, že to nebolí,
vymazat kouzlo chvil, 
nepřiznat, žes tu byl,
pro jiné je to lehké,
mě smutek zaskočil.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Mě by zaskočilo, kdyby se mi to nelíbilo...
Jiří Libánský
Smutné to je. Ale zároveň je to obraz poetické, křehké a citlivé duše. To v tom vidím já.
Jitka Chodorová
Plně souhlasím s Marií,jen však dodám,když mě jde mráz po těle a slzy se derou ven,to znamená,že mě to opravdu oslovilo,tak díky Zuzko.
Nina Šachová
Naše oblíbené klišé: souhlasím s paní Marií, ale lépe bych to vyjádřit neuměla. A pocity s ní mám zcela souhlasné. Když mě osloví Zuzany básnička, vydržím jí okouzlena číst znovu a znovu, zrovna tak jako po sté brečím, když IL DIVO zpívají Adagio.
Marie Bartošová
Tak tohle zase vzalo mne! Ten bolestný nádech mne v poezii vždycky oslovoval a je (pro mne) osobnější a pochopitelnější, než celá mísa radostného jásání nebo hrdinského optimizmu. S radostí si člověk poradí sám, ale s bolestí duše snad nejvíc pomůže poezie a samozřejmě i hudba, ne? Moc zdravím.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...