Fotoreportáž: Lednové proměny
FOTO: Anna Čípová

Fotoreportáž: Lednové proměny

4. 2. 2022

Příroda si připravila na leden pestrou paletu barev, jen na bílou tak trochu zapomněla. Snad se polepší v únoru, aby se naplnilo přísloví: „Únor bílý – pole sílí“.

Počasí se měnilo v průběhu ledna často. Mrazivých dnů se sněhovou pokrývkou bylo velmi málo, převládaly dny bez slunečního svitu. Prostě podmínky pro depku. A té jsem se úspěšně bránila touláním v blízkosti domova nebo na výletech.

Zvu vás na malou procházku, při které uvidíte proměny beskydské krajiny v prvním měsíci nového roku. 

Přeji pohodové dny bez zdravotních problémů a s množstvím nevšedních zážitků. 

 

fotografování příroda
Hodnocení:
(5 b. / 25 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Vladislava Dejmková
Krásné jako vždy!
Alena Tollarová
Aničko, napadlo mě při prohlížení fotografií, jak bych mohla chtít bílou zimu u nás v Polabí, když není ani pod Radhoštěm.
Marie Ženatová
Milá Aničko moc děkuji za tvůj krásně zdokumentovaný leden v malebné přírodě Beskyd*
Marie Seitlová
Aničko, díky za to, že jsem se s tebou mohla projít krásnou krajinou. Fotky máš úžasné.
Naděžda Špásová
Moc hezké, jako vždy. :-)
Dana Puchalská
Aničko,to je opravdu krásná galerie fotografií. Děkuju.
Anna Potůčková
Moc hezká lednová fotoreportáž! A snad ten Únor bude opravdu bílý.
Marie Měchurová
Aničko, u Vás je krásně se sněhem i bez něho a navíc, Ty to umíš zachytit. Ve středu jedeme na Pustevny, budu Ti mávat.
Daniela Řeřichová
Aničko, opět nádherná fotodokumentace aprílového ledna, děkuji.
Martina Růžičková
Moc děkuji za bezvadné fotografické zpravodajství o zimě v Beskydech. Je u vás krásně v každém počasí. Fotky jsou nádherné - zejména řeka ozdobená ledovými přívěsky mě okouzlila. Malované ptačí budky jsou prima, ptáčkům se v nich musí vesele bydlet :-).

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.