Sněží
Ilustrační foto Bob Gajdoš

Sněží

19. 1. 2022

Hojně sněží, sníh se valí,

silničáři nezaspali,

stroje, pluhy, radlice,

pročišťují silnice.

 

Na horách to těžké mají,

všechny kopce nezvládají.

 

Chodníky zvládneme sami,

se sousedy, s rodinami,

už z domů i garáží

první čety vyráží.

Moje poezie
Hodnocení:
(4.9 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Jurečková
Já měla ráda padající sníh. Vždycky jsem si říkala, jaká je to romantika. Když umřel tchán, museli jsme s manželem odklízet sníh kolem domu sami, a bylo po romantice.
Anna Potůčková
Padá také u nás, zatím jen málo a není třeba zatím chodníky odklízet. Ale ono to asi také přijde, a bude třeba se chopit metly nebo lopaty. Básnička je aktuální
Soňa Prachfeldová
Dopiju druhý šálek kávy a jdu na to. Hezká básnička mě pobídla .
Alena Vávrová
A hleďme, dneska je to aktuální. To se teprve dozvím, jestli silničáři nezaspali ;-).
Hana Rypáčková
No, uvidím, jak zvládnu úklid...
Martina Růžičková
prima :-)
Jana Šenbergerová
U nás v Horách je zatím klid, ale co není, to může být. Dívat se jak sněží bývá milé, horší je odklízet hromady bílé. Nejednou na to doplatila záda, že nemusím uklízet , jsem moc ráda. :-)
Zuzana Pivcová
Tady v Týně už zase sníh není, ale když napadl, s radostí jsem prohazovala cestičky na dvoře i vchod z ulice. Tady cestáři také nezaspali.
Vladislava Dejmková
Potěšil mě optimistický přístup k věci. Klidně bych šla odklízet sníh, ale u nás zatím nic…
Irena Mertová
8:21 - Nebo někde na pláži ? :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.