Fotoreportáž: Zima u řeky
Foto: autorka

Fotoreportáž: Zima u řeky

15. 1. 2022

Ladovská zima se zatím letos nekoná. Snad se dočkáme. Zimu u nás připomínají pouze ledové výtvory na břehu řeky. Žasnu, co dokáže vykouzlit mráz.

Zvu vás na malou procházku, možná spatříte skleničky, baňky, panáčka, embryo, těžítka nebo třeba želvu. Anebo že bych měla bujnou fantazii?

Radujme se. Dny se prodlužují a k jaru to není zas tak daleko.

cestování fotografování
Hodnocení:
(5 b. / 22 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Děkuji všem za pochvalu a jsem ráda, že se ledové výtvory líbí. U řeky jsem téměř každý den a vždy objevím něco nového. Jak napsal básník Jan Čarek: "Jen mít oči k vidění .......
Hana Rypáčková
Miluji ty leďánky...
Miloslava Richterová
Moc pěkná fota, ale nebojte, zima je teprve v půli :-)
Eliška Murasová
Aničko, kouzelné! Vše, co píšeš tam je, ještě jsem si objevila mravence a brejlovce a těch křišťálových ozdob všech tvarů... Děkuji za sdílení.
Jarmila Komberec Jakubcová
Aničko mám ráda tvoje fotky protože mají duši.
Eva Mužíková
Nádhera Aničko.
Marcela Pivcová
Příroda skutečně vytváří krásné originály, myslím, že mnozí současní umělci na jejich krásu a nápaditost nedosáhnou!
Zuzana Pivcová
Děkuji, Aničko, za krásné záběry.
Alena Velková
Tak to nemá chybu!!!
Helena Přibilová
Příroda je největší umělec, který nás neustále překvapuje svými krásnými výtvory. Děkuji za skvělé fotografie.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.