Fotoreportáž: Výlet u obce Vidče
FOTO: Anna Čípová

Fotoreportáž: Výlet u obce Vidče

8. 1. 2022

Druhé lednové dopoledne připomínalo předjaří. Teplota se pohybovala kolem deseti stupňů nad nulou, tající sníh na horách zvedl hladiny potoků a řek a sluneční paprsky se postaraly o dobré světlo. Byl by hřích zůstat doma.

Cílem výletu bylo místo dalekých výhledů nad obcí Vidče (asi 5 km od Rožnova p.R.). Toulali jsme se po pastvinách, kochali se pohledy na Vsetínské a Veřovické vrchy a snažili se zachytit krásu beskydské krajiny. A vůbec nám nevadilo, že jsme občas prošli blátem.

Zvu vás na malou procházku a určitě si neumažete kalhoty a boty jako my.

Přeji všem pohodový nový rok a dobré světlo těm, kteří si nedovedou představit toulky přírodou bez fotoaparátu.

 

cestování fotografování Tip na výlet
Hodnocení:
(5 b. / 39 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Ještě jednou děkuji za milé komentáře.
Hana Rypáčková
Máte to tam krásné...Moc ráda bych se s tebou zase potoulala..
Soňa Prachfeldová
Krásné pokoukání, takové procházky dělají divy s člověkem. Příroda nam dává tolik viď Aničko.
Jana Šenbergerová
Aničko, díky za procházku.
Eliška Murasová
Aničko, krásná vycházka, boží fotky! Už se těším, že mě tam někdy vezmeš.
Jarmila Komberec Jakubcová
Aničko, krásná fotoreportáž. Dík
Anna Čípová
Děkuji všem za komentáře a mám radost, že jste se mnou prošli. Snad je z mých fotek vidět, že Beskydy jsou moje srdeční záležitost. Každodenní toulání po okolí Rožnova je pro mě relax a zdravotní terapie. Nevnímám, že mě něco bolí a trápí. Přijeďte, ráda vás zavedu na má oblíbená místa. Ještě jednou děkuji.
Hana Polednová
Aničko, moc hezké fotky. A zablácené boty a kalhoty znám. Chodím s CAPem na vycházky za každého počasí a letos v zimě to bude asi jen s tím blátem.
Irena Mertová
Krásné fotky.
Alena Velková
Pěkná reportáž.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.