Večerní vzkaz
Ilustrační foto: pixabay.com

Večerní vzkaz

26. 12. 2021

Zvláštní prázdno je tu v bytě

když má milá nevidím tě,

srdce moje smutkem stůně,

chybí mi tu tvoje vůně,

 

krásný úsměv, jiskra v oku,

něžné křivky, tvar tvých boků,

obrysy ňader pod halenkou,

skryté i košilkou tenkou, 

 

chybí mi naše objímání,

v polibcích rtů setkávání,

doteky prstů, stisky dlaní,

dar vnímat se při povídání.

 

Chybí mi tu vše to tvoje,

celá krása bez závoje,

v představě mé vysněná.

Rozpuštěné vlasy, štíhlá šíje,

nejen nahá ramena.

Moje poezie
Hodnocení:
(5.1 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zdenka Koldová
díky,moc pěkné vyznání.Také po smrti manžela,který zemřel před třemi roky,pocituji, jak mě chybí,byli jsme manželé bez tří měsíců 60 let.
Jiří Dostal
:-) :-) :-) Ale to jsem si uvědomil už při čtení štriptejzového trochejování, je snad ohrožená jízda načerno či s gratis permanentkou vlakem? :-) :-) :-)
Jan Raška
Méně je někdy více, pane Dostale...
Jiří Dostal
:-) Jak zvolal Hogofogo v Limonádovém J. : "Fraška života letí kupředu jak splašená herka a diváky už pranic nezajímá zápletka prvního aktu!" Podívejte se, kvůli čemu jste se do mě pustili; pochybuji, že své podsouvavé horlení proti mému podotknutí J.C. dokážete obhájit jinak než jako kádrovací rýmovačku. :-)
Zuzana Pivcová
S panem Čepelkou se na ničem nedomlouvám,ani s nikým dalším. Jednám za sebe. A Vám se, pane Dostale, omlouvám, že jsem na Vás zareagovala, protože do polemik se pouštět nechci. Tím spíš, že je to u básně pana Horenského.
Jiří Dostal
´:-) :-) Já a intelektuál ?! Jímá mě děs :-) Intelektuál je člověk, který nemá na to, aby byl inteligentní, nebo tak nějak, musíte se s panem Čepelkou domluvit, co chcete vlastně říct a hájit, poněkud se blyštíte jako klika od polepšovny; pokud si pamatuji, pan Čepelka kázal "na Dostala nereagovat", protože si s ním neví rady kromě hrozby žalobou. Sorry jako, já si nezačal... :-) :-) :-)
Oldřich Čepelka
Zuzaně *****
Jana Šenbergerová
Které ženě by se nelíbilo, kdyby na ni muž tak hezky vzpomínal? Mně se to líbí.
Zuzana Pivcová
Pane Dostale, věřte-nevěřte, nepsala jsem za sebe, já skutečně hodnocením nežiji, ale vím, že pro většinu čtenářů je milé přečíst si pochvaly. Vy jste podle mne spíš do intelektuálské cimrmanovské společnosti a pro běžné členy portálu svými výroky hůře pochopitelný.
Anna Potůčková
Moc krásné vyznání v básni!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.