Tam se ráda vracím - Kroměříž
FOTO: Anna Čípová

Tam se ráda vracím - Kroměříž

24. 11. 2021

Míst, kam se ráda vracím, mám několik. Patří mezi ně i Kroměříž (přezdívaná Hanácké Athény) s krásným historickým centrem, Arcibiskupským zámkem a s Květnou a Podzámeckou zahradou. Nejraději se procházím v Podzámecké zahradě, která se rozkládá mezi zámkem a řekou Moravou. Travnaté plochy jsou protkány spoustou cest a vodních kanálů, je zde vysázeno přes 200 druhů vzácných stromů, nacházejí se zde tři rybníky, řada staveb a ZOO-koutek.  

Letos jsem byla v Kroměříži dvakrát. Poprvé začátkem června a podruhé na konci října. Pokud napadne na Hané do konce roku sníh, tak navštívím Kroměříž potřetí. Jsem totiž zvědavá, jak vypadá zahrada pod bílou peřinou.

Zvu vás na procházku do krásného prostředí a oázy klidu.

Přeji pěkné dny a ať nás neduhy míjejí velkým obloukem.

cestování fotografování
Hodnocení:
(5 b. / 25 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Měchurová
Opět krásné fotky od Aničky. Letos jsem byla v Kroměříži 3x na očkování a pokaždé jsem to spojila s procházkou.
Hana Polednová
Aničko, nádhera. V Kroměříži jsem nebyla, tak jsem se pokochala fotkami, děkuji.
František Matoušek
V Kroměříží jsme byli s manželkou všehovšudy jednou. Je to už pár let. Zajeli jsme si tam na den, když jsme se dovolovali na Pálavě. Jo, je to trochu z ruky, ale pořád blíž než od nás. Velice se nám tam líbilo. Podzámecká zahrada je krásná, stejně tak Květná, rovněž tak samotná Kroměříž. Díky za to, že jsem si s Vámi mohl zavzpomínat.
Alena Vávrová
V Kroměříži jsem byla kdysi hodně dávno v rámci podnik. zájezdu, ale jen v Květné zahradě a je to již promlčené. Tvoje fotky z Podzámecké z. jsou moc pěkné v každém čase, Aničko, děkuji za sdílení.
Anna Čípová
Mám radost, že se fotografie líbí a děkuji všem za milé komentáře. Aničko, určitě se ozvu. Soni, snad se ještě někdy a někde setkáme. Eliško, Kroměříž určitě stojí za návštěvu.
Zuzana Pivcová
Půvabné a uklidňující obrázky, Aničko, děkuji. A tak se alespoň na dálku procházím s Tebou.
Soňa Prachfeldová
Krásná Kroměříž. S Tebou bych se ráda toulala jak v lese, tak ve městě. Jsi šikulka ♥
Jana Jurečková
V Kroměříži jsme byli před několika lety. Navštívili jsme zámek. Já koukla do květné zahrady oknem. Na to nezapomenu. Děkuji za fotečky. Výlet tam se nikdy neomrzí.
Zdenka Soukupová
V Kroměříži jsem nikdy nebyla, ale po téhle "reklamě" to určitě napravím. Díky, Aničko.
Marie Seitlová
Aničko krásné fotky, září barvami léta i podzimu. Obě se mi moc líbí. Kroměříž znám, několikrát jsem tam byla.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.