Finalistky DČR 2021 v Divadle Horní Počernice

Finalistky DČR 2021 v Divadle Horní Počernice

23. 10. 2021

Ráda jsem se zúčastnila finálového večera Dáma ČR 2021 dne 20.10.2021 v Divadle Horní Počernice.

Porota rozhodla pro tyto vítězky:

l1. Lenka Maláčová 

2. Lea Kopecká

3. Jana Maříková

Vedlejší tituly byly podle lajků na Instagramu, Facebooku a All television.

Děkuji všem zúčastněným za vytvoření hezkého večera.

 

Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Mošovská
Děkuji Vám za pochvalu a budu se snažit i nadále.
Elen Zajíčková
Moc ráda bych ještě i touto cestou poblahopřála Jitce , které jsem měla možnost fandit i osobně. Pro mě byla ona jedinou dámou v této sestavě žen. Věkem, i svojí prezentací byla tomu titulu nejblíže. Pravidla soutěže mě dost překvapily. Věkový rozdíl mezi soutěžícími , téměř o jednu generaci, je pro mne nepochopitelný. Bylo toho více, co mě překvapilo, až zarazilo. O to víc obdivuji Jitku, že se nenechala ovlivnit a důstojně reprezentovala svojí věkovou kategorii. Moc si jí za to vážím.
Alena Vávrová
Také blahopřeji, Jitko, moc ti to seklo!
Jitka Hašková
Jitko, gratuluji, moc ti to slušelo. Těším se na listopad a budu držet palce.
Jitka Mošovská
Vloni pravidla umožňovala 45-65 let, letos je to již rozdělené. Předvedla jsem svůj osobní styl za doprovodu p. S. Douši. Každému se líbí něco jiného, proto budu absolvovat ještě DR 2021 snad v listopadu, ve stejné věkové kategorii. Zatím profily byly spuštěny na instagramu, budu později informovat o dalším průběhu.
Anna Potůčková
Jitko gratuluji a to samé mě napadlo, jako Zuzku P. Myslím si že by to mělo být taková soutěž dle kategorií. Přece jen mít 40 let a přes 60 let je na ženách poznat.
Eva Mužíková
Jitko, také ti gratuluji k účasti ve finále. Moc Ti to slušelo.
Zuzana Pivcová
Gratuluji Tobě, Jitko. Zajímalo by mě, jestli tam bylo určité věkové rozpětí. Některé dámy jsou podle mě pro tuto soutěž moc mladé.
Daniela Řeřichová
Gratuluji všem zúčastněným.
Marie Měchurová
Vítězství by si zasloužila všechna děvčata. Gratuluju!!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.