Kamera, klapka, Řevnice po šestééé ...
FOTO: autorka

Kamera, klapka, Řevnice po šestééé ...

6. 10. 2021

Zdá se, že všechno bylo již napsáno, všechno řečeno. Ale existuji malé příběhy, o kterých vědí jen zúčastnění.

Tak třeba naše chatka č.3. Každou noc jsme plnily bobříka odvahy. Najít v absolutní tmě dveře, nešlápnout na Marušku, která nespala na palandě, ale na sundané matraci u lednice, nezakopnout a nevzbudit ostatní. Šmarjá, to byla fuška!

Podobné i jiné historky si můžeme vyprávět někdy jindy a že jich bylo ... Dnes vám ale chci ukázat jakýsi cestovní videodeník, bezvadně a bohatě prožitých čtyř dnů v Řevnicích a jejím okolí. Stačí se posadit a kliknout. Vy, co jste tam byli, vzpomínejte se mnou a vy ostatní nakoukněte, budu ráda!

 

i60.cz
Hodnocení:
(5 b. / 34 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Květuše Pinkasová
Eliško, nakoukli jsme s Pepou až dnes na Tvou krásně hudbou podbarvenou Řevnickou klapku č.6. Zavzpomínali si na krásné kulaté 10 výroční setkání, prožité nezapomenutelné okamžiky a seznámili se nejen se zážitky na chatce č.3! Od brzkých ranních hodin jsem si s horkým kafíčkem v klubovně vychutnávala první pozdravy a povídaní s ranními dnes, přidávám všeho umělci, krásných vzpomínkových dárečků všech a dnes od milé Elišky! *****
Blanka Lazarová
Teprve teď jsem si všimla, že jsem to neokomentovala. Tak tedy : pěkné, vtipné, pracné, výstižné, efektní, prostě seš 1. :-)
Eliška Murasová
Děkuji všem, co nakoukli, za milé komentáře!
Anna Martiníková
Eliško, máš to moc hezké, povedlo se Ti to. Fakt jsi dobrá!!!
Libuše Heulerová
Eliško, krásné moc ..moc...moc...!!! Jsi šikovná, dovedu si představit, té práce co bylo zatím... Moc za to díky!!!
Hana Rypáčková
Bezvadné, krásné fotky a ty efekty...
Jitka Hrůšová
Paní Murasová, moc děkuji. Pomohla jsme mi, čehož si velice vážím.
Dana Puchalská
Paráda, paráda a ještě jednou paráda.
Eliška Murasová
Paní Jitko Hrůšová, váš dotaz není opovážlivý, ale odpověď je těžká. Mohu jen bodově zodpovědět. Příprava fotek s popisky v picasa a pak pokračovat v Editoru videí ve Windows 10. Hudbu stáhnout z něčeho, nebo použít z editoru . Zpracovala jsem a dala na disk do google a odkaz poslala Honzovi a on vložil na yutube. To se musím ještě doučit. Tož aspoň tak...
Jitka Hašková
Díky za moc hezké a vtipné video.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.