Řevnice 2021 - moje malá premiéra
FOTO: autorka

Řevnice 2021 - moje malá premiéra

29. 9. 2021

Byla to moje první akce s íčkem. A byla jsem nadšená. Všechno bylo perfektně zorganizováno, zajištěno, objednáno…. Všechny akce probíhaly v pohodovém tempu, prostě žádný stres a spěch.

Atmosféra kamarádská, přátelská; nálada většinou od ucha k uchu. Kromě fyzických aktivit (určitě je popíšou  jiní) došlo i na ty vědomostní. Tím mám na mysli test o znalosti íčka. No, musím přiznat, že tam jsem totálně propadla. Ale přesto Honza slíbil, že příště mohu přijet zase.

Tak posílám VELKÝ DÍK Honzovi za zajištění akce; děvčatům za zdravé ovocné šťávy a za napečené sladkosti; Helence za krásně malované propisky s věnováním.

Akce se povedla asi i proto… viz. foto…

P.S. Honzo a ostatní, to je jen IRONIE!!!!

Ta fotka k tomu přímo nabádá.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 20 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Helenka Vambleki
Krátké, vtipné, výstižné.... a jsme rádi, že jsi rozšířila řady nás - aktivních účastníků
Jan Raška
Ty zdravé ovocné šťávy mi moc chutnaly. Kdo je nepil, šel z kola ven. Tak "čtu" fotografii já :-)
Eliška Murasová
Zdenko, krátké, výstižné, vtipné. Tak zas někdy ...
Eva Mužíková
Zdenko, fotka je opravdu všeříkající. Vtipné, milé.
Jana Šenbergerová
Sice jsme se tentokrát nezúčastnili, ale protože "známe své pappenheimské", rádi vám věříme, že se vám mezi nimi líbilo.
Alena Tollarová
Zdenko, to je prima, že ses odhodlala premiérově zúčastnit velkého setkání a myslím, že jsi nebyla zklamaná. Všechno je jednou poprvé a třeba si po přečtení Tvého článku někdo další řekne, že příště pojede taky :)
Anna Potůčková
Zdeni též zdravím a díky i za Tvůj článek, který také vypovídá o tom, jak nám všem bylo spolu dobře, jak jsme se všichni bavili, smáli, pili a jedli veškeré dobroty! Tyhle super akce ale mají velkou chybu. Tou chybou je utíkající čas, který nelze zastavit.
Marie Měchurová
Zdeni, zdravím. Prima zhodnocení podařené akce. Přísnost musí být.
Zdenka Soukupová
Danielo, asi ano, ale moc si nevzpomínám. To víš, to stáří.....
Daniela Řeřichová
Zdeni, děkuji za vtipnou reflexi íčkařského srazu. Cítím ze všech příspěvků velkou radost a pohodu. My jsme se ale viděly již v ND, že?

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.