Krásné Vánoce

Krásné Vánoce

12. 12. 2012

Také já se přidávám,
s díky k vám se obracím,
vím, že poděkovat všem
osobně však nestačím.

Zuzce díky v první řadě,
za to, jak mě přijala,
Jarmilce za přátelství,
o které jsem snívala.

Nině, Hance, Růžence,
za to, že mě čtou,
Olince za  její tvorbu
a přízeň příjemnou.

- - - - - -

Už přichází zas,
vánoční čas,
už vůně cukroví
leccos nám napoví.

Vánoční stromečky,
pod nimi dárečky,
tak zase po roce
krásné Vánoce,
přeji všem!

Vaše Jitka

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Šimková
Všem přeji co nejhezčí vánoce a nejlépe to vyjádřil pan Jiří.
Olga Štolbová
Tak i já se připojuji ke všem přáníčkům a díkům, je mi tady s vámi dobře,ale verše ze mně nedostanete. Hezké svátky,radost,pohodu všem.
Marie Pudichová
Ať kouzlo z lásky zrozené, provází vaše kroky A hvězda betlémská na cestu svítí, po všechny příští roky.
Zuzana Pivcová
A co Zdeněk, taky válí, když nás jako holka šálí, jsou to texty, pěkný trik, kritik, vinař, hokejník, taky správný vykřičník!
Jitka Chodorová
Nedá se nic dělat, musím pokračovat. Díky Věrce,je tu s námi, když je zrovna za horami. Taky paní Marie, s námi tady často je, Jednou foto,jindy verše, a pan Jiří skoro nelže, když nás všechny chválí, díky Jiří,holky prostě válí Tak ještě jednou,úplně "všem" krásné vánoce!
Růžena Antlová
Moc pěkné díky .
Jiří Libánský
Přeji všem, ať ve svátečním čase mají nablízku dlaň, do které mohou vložit tu svou, a prožít si ten vzájemný stisk tichého porozumění.
Jarmila Peerová
Zuzka má pravdu,jsi pěkné číslo,moje milá Jituško.Ale moc Ti děkuji,přátelství já ctím a dobrých lidí si vážím... co dodat,i Tobě krásné vánoce a vše dobré...
Nina Šachová
Jé, to je sranda, přesně takhle jsem chtěla jmenovitě popřát ve veršovánkách hezké vánoce, ale protože jsi mě Jitko hezky předběhla, nemusím si namáhat mozeček a opakovat se. Na Vánoce se těším každý rok jako malé dítě, protože jejich atmosféra mě pokaždé dojme a okouzlí a totéž bych přála Vám všem, psavcům, snílkům a přátelům!!!!
Věra Sehnalová
Dovoluji si pripojit se i ja s pranim KRASNYCH VANOC VSEM kteri se podileji na i60 a vsem ctenarum a priznivcum.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...