Fotoreportáž ze špýcharu
Foto: autorka

Fotoreportáž ze špýcharu

20. 8. 2021

V Žirovnici není jen zámek. K zámku patří i špýchar, ve kterém je expozice venkovských tradic a řemesel. Patří sem i keramika vytvořená žáky ze Základní umělecké školy Gustava Mahlera v Humpolci. Výjevy ze života venkovských lidí v různá roční období a zvyky s nimi spojenými jsou krásným dílem .Je tu vyobrazeno 350 lidí,,304 zvířat, 76 stromů a mnoho dalšího. Pojďte se mnou do špýcharu.

Můj příběh
Hodnocení:
(4.8 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Maru, dík za pozvání. Ráda jsem se zase podívala na místa kde jsem byla osobně. Mám i podobné fotky.
Eva Mužíková
Ráda jsem Tvé pozvání přijala, zajímavé.
Martina Růžičková
Moc pěkná expozice. Díky za reportáž.
Alena Vávrová
Velmi zajímavé muzeum.
Soňa Prachfeldová
Je moc záslužné, že se zachovávají předměty z minulosti. Vidíme, jak se ten svět mění a to přímo mílovými kroky.
Jan Zelenka
Moc hezké. Někde tam je také muzeum knoflíkářství.
Jitka Hašková
Krásná fotoreportáž. Děkuji.
Marie Seitlová
Krásná výstava a super využití špýcharu. Fotky máš moc pěkné.
Zuzana Pivcová
Výstava to musí být moc hezká i poučná, děkuji.
František Matoušek
Na zámku jsem byl, když jsme byli u známých v nedaleké Cholumné. Špýchar jsme tedy nenavštívili. Třeba se tam ještě někdy podíváme.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.