Fotoreportáž: Fialová ve městě
Foto: autorka

Fotoreportáž: Fialová ve městě

15. 8. 2021

Článek „Hon na fialovou“ paní Blanky Lazarové zveřejněný dne 10. 7.2021 končí otázkou. A co vy, jak jste na tom s fialovou? Moje odpověď je jednoduchá. Nic moc.

Rozhodla jsem se, že fialovou budu hledat ve městě, a vyloučila jsem focení oblečení kolemjdoucích. Plán jasný, ale jeho splnění nebylo vůbec snadné. Hledala jsem v centru města, na sídlištích, u řeky a na starém hřbitově. A jak moje pátrání dopadlo, uvidíte ve fotogalerii.  Posoudit, co je ještě fialové a co už červené nebo modré, není jednoduché. Psala o tom paní Blanka a já bych se jen opakovala.

Přeji pěkné dny a hodně nevšedních zážitků.

Moje barva Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 22 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Aničko, Ali, Jary a Martino, děkuji za vaše komentáře. Potěšily.
Martina Růžičková
Lov na fialovou ve městě není nic snadného. Tento se ale povedl!!! Krásné fotky :-).
Jaroslava Handlová
Radost pohledět! Aničko, ani nevíš, jak mě potěšilo, že jsem našla motýla. Ten rošťák se schoval, ale Ty jsi trpělivá a počkalas na druhý záběr.
Alena Vávrová
Potěšila jsem opět svoje oči, dík Aničko.
Anna Potůčková
Tvé hledání dopadlo na výbornou s hvězdičkou! Dobře jsi okolo sebe koukala!!! Krásné snímky.
Anna Čípová
Děkuji všem za milé komentáře, Potěšily velice. Jani, máš pravdu, že květiny moc neznám.Ale o to raději je fotím. Dano a paní Jitko, děkuji za správný název květiny. Už si to snad budu pamatovat, Zuzko, když hledáš očima konkrétní barvu, tak určitě najdeš. Blanko, neporovnávejte. Důležité je, že nás toulky s fotoaparátem baví.
Naděžda Špásová
Aničko, moc hezké fotky, fialová vypadá pěkně.
Jana Šenbergerová
Aničko, také já mohu jen chválit. Dobře hledáš, krásně fotíš, jen v květinářství trochu tápeš. Ale ty jsi děvče učenlivé a určitě to časem také zvládneš. :-)
Zuzana Pivcová
Netušila bych, že je ve městě k nalezení tolik fialové, nejen u květin. Tys mě přesvědčila, že neumím moc hledat. :-D
Jitka Hašková
Krásné fotky, fialovou mám moc ráda. Dana má pravdu, ten flox je hortenzie.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.