Komu se nelení, tomu se zelení
FOTO: autorka

Komu se nelení, tomu se zelení

9. 8. 2021

Již od jara do podzimu, každý čtvrtek, musí být vše na svém místě a sekáči jdou. Na větší plochy zahrady jede traktůrek, další dosekává křovinořezem, další sekačkou a malým křoviňákem záhonky. Sama jsem si koupila křovinořez na baterii, tím sekám pěšinky a kolem foliáku zeleninové zahrádky. Chvíli mi trvá než obleču kšíry, urovnám a zapnu. Trochu je to s baterií těžší, ale malá plocha, tak to zvládnu.

Moje starost je pouze zelenina, obden trhám okurky - nakladačky, které zavařuji. Z hadovek dělám denně salát, třeba se smetanou a koprem pro osvěžení letních dnů.

Soutěž: Aktivní léto 2021
Hodnocení:
(5.2 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Potůčková
Moc hezká a udržovaná zahrada. Ta musí dát dost práce
Marie Měchurová
Jitkou, máš moc hezkou zahradu. Ráno na takové zahrádce musí být kouzelné. Tak ať Ti to hezky roste!!
Jitka Mošovská
Děkuji za reakce a pochvalu naší zahrady.
Alena Vávrová
Máte krásnou zahradu - vymakanou!
Eva Mužíková
Jitko, vše již bylo napsáno. Ale přesto ráda chválím ten nádherný kousek přírody, který společnými silami budujete. Článek je krátký, přesto všeříkající. Takové mám ráda.
Elena Valeriánová
Máš krásnou upravenou zahradu. Já mám pocit, že letos se zelení nějak moc. Posekáme a pak dva dny prší a můžeme začít znovu sekat.
Martina Růžičková
Krásná a opečovávaná zahrada :-)!
Blanka Lazarová
Jitko, nemám slov. Nejsem zahradní typ, ale v tak krásné zahradě bych asi do toho šla a přiložila ruce k dílu. A pak to pokocháníčko by stálo za to.
Marie Ženatová
Paní Jitko to je skutečně překrásná* zahrada - vím co to dá práce. Úroda okurků je nádherná a relaxace při pohledu na tu krásu je víc než zasloužená...*
Zuzana Pivcová
Jitko, to je tedy obdivuhodné, co všechno zvládneš. Ale výsledek za to stojí.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.