FOTOHÁDANKA - Co to je?
Foto: autorka

FOTOHÁDANKA - Co to je?

8. 8. 2021

Tento způsob léta se mi zdá poněkud podivný. Buď leje (vydatně) a nebo hřeje (až moc), v tom nejhorším případě zuří bouře, tornáda, krupobití.

Dnes nad ránem mě vzbudil déšť, vytrvalý, hustý. Pršet vydrželo celý den. Jít ven na krátkou procházku se dalo  jen se sebezapřením. Šla jsem, dvakrát.

A pak jsem se pokusila, pěkně v suchu, připravit pro vás takovou malou fotohádanku.

Myslím si, že je to hádanka velmi lehká, a tak vám proti zvyklostem nedám žádnou nápovědu. Au! Tak hádejte, ať je trochu legrace v tom mokru.

Fotohádanky
Hodnocení:
(5 b. / 22 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Miloslava Richterová
Pěkná hádanka a moc zajímavá fotka.
Zdenka Jírová
Nejdříve mě napadly balonky , ale ty by byly moc velké. Špendlíky mne nenapadly,
Martina Růžičková
Cedník mě nenapadl, špendlíky po chvíli ano. Prima hádanka a hlavně bezva makro :-)!
Eva Mužíková
No jasně, špendlíky. Hezky jsi nás napnula. Je to jednoduché, to ano, ale vymyslet , to každý nedokáže.
Jana Šenbergerová
Mám doma jediný špendlík s takovou perlovou hlavičkou a ten mě navedl. To au jsem si ale nespojila se špendlíkem, ale s tím, že přemýšlení bude bolet. :-) Dobrá hádanka nejen proto, že jsem ji vyluštila.
Naděžda Špásová
Elenko, jako švadlena jsem poznala špendlíky na sítku. Včera jsem to nestihla. :-)
Elena Valeriánová
Děkuji všem za zapojení do hádání! Jano Š. BINGO! Skutečně to jsou špendlíky zastrkané do cedníku. A jednu malou nápovědu jsem ukryla v textu a zřejmě jsem ji dobře utajila. Byl to slůvko "Au!" Foceno v režimu makro.
Jaroslava Handlová
Dešťové kapky ve středu objektivu fotoaparátu. Nebo očista vánočních ozdob?
Soňa Prachfeldová
Vánoční světýlka ?
Alena Švancarová
To je fakt,mohl by to být náramek,mě napadl prostě první prstýnek.Těším se na výsledek.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.