Chorvatská fialová
Foto: autorka

Chorvatská fialová

17. 7. 2021

Chorvatsko je zemí fialové levandule. Jak už u své fialové psala Blanka Lazarová, fialovou fotit je obtížné. Ne vždy to, co oči vidí fialově, vidí stejně i foťák. Krásnou fialkovou levanduli vyhodnotí jako bledě modrou, fialový ručník u pláže vidí jako švestkově modrý a fialkové listeny bugenvily jako růžové. Každopádně, i když jsem zpočátku moc fialové neviděla, přece jen jsem spoustu fialové zachytila. Mám na to vycvičený fototým. Oko zbystří fialovou. Pokyn nohám zastavit. Ruce vzít foťák a zaměřit. Oko zkontrolovat focený objekt. Prst zmáčknout spoušť. Oko pak v počítači snímek zkontrolovat a buď prstem klik na íčko nebo klik do koše :-)

Moje barva Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Vávrová
Fialová se ti také povedla rozmanitě a znamenitě.
Dana Puchalská
Helčo, opět jsi nám předložila moc krásné fialové fotografie.... Děkuju... Pozdravuj moře a Vandu.... :-)
Alena Švancarová
Omiš a Makarská ,Biokovo.olivy.Moře ach moře....živý to organizmus.
Jarmila Komberec Jakubcová
Vůni levandule mám spojenou s Chorvatskem. Vždy si odtud vozím levandulový olejíček. Mám ráda Omiš a Makarskou. Snad jednou navštívím i ostrov Hvar, o kterém jsem už tolik slyšela. Dík za milé postřehy.
Blanka Lazarová
Moc pěkné fialové postřehy. Jsem ráda, že si někdo taky zkusil fialovou barvu. Je pravda, že si teď víc všímám barev, hlavně v přírodě. A objevila jsem hodně fialových kytek, které jsem dřív nevnímala. Chorvatsko mám taky moc ráda, tak si to úživejte, " co to de ".
Zuzana Pivcová
S Marcelou jsme se zrovna u jedné luční kytky dohadovaly, já kategoricky tvrdila, že je fialová, ona, že je spíš modrá. Hlavně, že byla hezká. V Chorvatsku musí být barev!
Soňa Prachfeldová
Hezké kliky a dokonce až tak daleko. Děvčata užívejte si slunce a vodu, také u vás tolik prší ?
Jitka Hašková
Také problémy s barvami, že je foťák vidí jinak než já. Helčo, udělala jsi hezký výběr.
Martina Růžičková
Foťáky tuto barvu opravdu neumí příliš věrohodně zachytit. O to více je třeba pochválit bezva fialová fota z Chorvatska :-)!
VANDA Blaškovič
Toho fialkového baráčku jsem si ani nevšimla. No jo, Helča, to tady projede všude. Hlavně na tom kole buď opatrná!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.