Chorvatská žlutá
Vanda a já

Chorvatská žlutá

12. 7. 2021

Vanda na mne ráno volá, jestli si spolu dáme kafe. A do jakého hrníčku chceš? Do žlutého, dnes budu mít žlutý den!

Když jsem sešla dolů, začalo se mi žlutit před očima, dokonce se mi zdálo, že už se mi oči šikmí. Neuvěříte, co žlutých věcí stačila Vanda za deset minut doma nasbírat! Můžete si tipnout, kolik žlutých věcí Vanda připravila. Snůšku uviděl Mili: To budeš prodávat??? Po vyfocení žluté hromady jsem odjela fotit žluťásky k moři. 

fotografování Moje barva
Hodnocení:
(5.1 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Helenka Vambleki
Nikdo si netipnul, tak ještě prozradím, že žlutých věcí snesla Vanda přesně 99...a to už jsem křičela: Dóóóssstttttt!!!
Martina Růžičková
Fascinující hromada žlutých předmětů :-D ! A plno vesele žlutých fotek, díky za prima podívanou :-).
Blanka Lazarová
Holky bravo. :-) Jen tak dál. :-)
VANDA Blaškovič
Jano, Dano, Jene, děvčata, také moc zdravím. Nikdy bych nevěřila, že máme doma tolik žluťásků..a za to může Helča se svým foťákem...snesla bych jí modré z nebe, vlastně žluté...:) pa,pa
Alena Vávrová
Vanda ti jde krásně na ruku, Helenko ;-)) a dalších žlutých objektů v plenéru máš taky dost. To se mi líbí.
Marie Seitlová
Krásná sluníčková...
Jan Zelenka
Helenko, krásné prostředí, krásné fotky, až mne jímá závist. Pozdrav Vandě!
Jana Šenbergerová
Která barva by měla patřit k létu víc než sluníčková? Pěkně jste je daly vy dvě dohromady. Zdravíme do Chorvatska! :-)
Jana Šenbergerová
Která barva by měla patřit k létu víc než sluníčková? Pěkně jste je daly vy dvě dohromady. Zdravíme do Chorvatska! :-)
Dana Puchalská
Pozor, žlutá a vášnivá fotografka se blíží.... :-) :-) :-) a není sama, zdatně jí pomáhá i Vanda...jsi dost dobrý zuřivý reportér. Kam sena Tebe hrabe E.E.K. A já Ti děkuju.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.