Prokopské údolí
Foto: autorka

Prokopské údolí

30. 5. 2021

Sláva nazdar výletu, nezmokli jsme, už jsme tu!

Ve čtvrtek 27. května 2021 se uskutečnil společný výlet íčkařů do Prokopského údolí Praha - Holyně. Ráda jsem se také zúčastnila. Jde o přírodní rezervaci, skály, jeskyně (středověké osídlení), jezírka. Trasu 5 km s volnou chůzí, přestávkami, povídáním s ostatními, fotografováním a občerstvením se dalo snadno zvládnout. V květnu a po dešti se dobře dýchalo a příroda byla zcela nová a čistá.

V "Pivovaru Prokopák", snad každý ochutná jejich pivečko. Tam potkáte běžce, kolaře, maminky s kočárkem, pejskaře atd. Byla i exkurze v pivovaru. A jdeme dál. 

Údolí jsme prošli v pohodě a zasedli v konečném cíli - zahradní restauraci. Byla oddělena dřevěným plotem od vlakové zastávky. Prima! Takže jste slyšeli přijíždět vlak, placeno jste měli u okénka, nic nebránilo tomu, udělat 10 kroků a byli jste ve vlaku.

Děvčata si dala k jídlu "sloní ucho" s bramborovým salátem. To tedy byl dvojitý právě smažený řízek.

Tak zase někdy na shledanou!

(naskočil mi poslední obrázek, jako první, prosím opravit)

Můj příběh
Hodnocení:
(4.9 b. / 25 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lidmila Nejedlá
Jitko, jsi šikulka. Díky.
Blanka Lazarová
Jitko, bezva reportáž. Každá je trochu jiná a přeci všechny stejně krásné a pozitivní. Bylo to prima.
Martina Růžičková
Další bezva reportáž :-)!
Zuzana Pivcová
Jedna lepší reportáž než druhá, díky, Jitko.
Helenka Vambleki
Další zdokumentování íčkařské akce a další pěkné fotky, z kterých je vidět, že jste si to opravdu užili!
František Matoušek
Hezká reportáž doplněná skvělými fotografiemi. Jako bych tam byl, tedy až na ten řízek.
Marie Seitlová
Další super fotodokumentace, Jitko pěkné. Škoda, že bydlím daleko.
Alena Tollarová
Jitko, děkuji Ti za Tvůj pohled na společný íčkařský výlet a těší mě, že se v podstatě neliší od podání výletu ústy dalších zúčastněných, tj. vládla na něm všeobecná spokojenost. Fotky další fotografky jsou ze stejných míst, a přece jsou zase jiné. A tak je všechno jak má být! :)
Eva Mužíková
Jitko, povedená fotodokumentace a zase se opakuji - mám ráda když jsou fotky popsané. Ten řízek je opravdu ohromný... mňam...
Jitka Mošovská
Děkuji za příspěvky, jste milé.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.