Dubnový pozdrav z Dendrologické zahrady v Průhonicích
FOTO: : Vlasta Ledlová

Dubnový pozdrav z Dendrologické zahrady v Průhonicích

22. 4. 2021

Včera jsem si vyšla na delší procházku do Dendrologické zahrady v Průhonicích. Sluníčko svítilo a lákalo ven. A nejen mě. Jaro se venku sice trochu opozdilo a květiny a stromy, které zde v jiných letech v tuto dobu už dávno kvetly, teprve čekají na svůj čas. I tak už se tam ale probouzí k životu spousta rostlin, stromů i keřů.

A tak to berte prosím jako malou ochutnávku a pozvánku.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Puchalská
Díky za nádheru, která neomrzí.
Irena Mertová
Hezká jarní procházka.
Naděžda Špásová
Tam by se mi taky líbilo, krásné fotky. :-)
Martina Růžičková
Krásná fotoreportáž. Díky :-).
Helena Přibilová
Děkuji za nádherné fotografie z Dendrologické zahrady v Průhonicích. Každým rokem tam s manželem jezdíme obdivovat jarní květenu a zvláště sakury. Těšíme se, až tam opět zavítáme, a to pravděpodobně už zítra.
Soňa Prachfeldová
Nádherné pokoukáníčko, díky.
Daniela Řeřichová
Děkuji za nádhernou fotoprocházku. Už jsem tam nebyla několik let a vidím, že zahrada je čím dál krásnější.
Anna Potůčková
Nebyla jsem tam, proto jsem za ty fotky moc ráda, že tu krásu vidím alespon z nich
Jana Šenbergerová
Krásné! Už se těším i na článek a fotky od paní Vargové.
Zuzana Pivcová
Ale ano, článek vyjde, jen jsme nechtěli mít oba zároveň. Váš, Julie, přišel o něco později. :-D

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.