Osudová

Osudová

23. 11. 2012

Život nás nutí žít
ve víru svého tance,
do snů se vkrádá cit
s nálepkou samozvance.

Kdo nám ten úděl dal,
žít scény hororové,
kdo vášně rozpoutal
v podobě staronové?

Budeme věčně hrát
hru kořisti a lovce,
v své touze milovat
visíme na lanovce.

Tančíme o život,
šplháme po úbočí,
hledáme pevný bod,
a Země se tak točí...

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
A díky tomu, že se točí, jedeme na tom kolotoči, kterému osud říkáme, i když pevný bod nemáme. A mám-li to říct jedním slovem. "slovo" je tvým pevným bodem.
Jiří Libánský
Zajímavá úvaha psaná dobře volenými slovy, která jsou sestavena do bezchybných veršů s perfektním rýmem. Báseň, která nutí k zamyšlení. Moc hezké a dobře čtivé.
Jitka Chodorová
Zuzko,napsala jsi v podstatě to,co já,ale jinými verši,básničky se klidně mohly jmenovat podobně,ale já ti jen chci napsat,že se ti zase moc povedlo.Díky.
Nina Šachová
Mně vždycky dlouho trvá vymyslet nějakou hezkou pointu na konec, ale Ty mě, Zuzko, svými posledními verši doslova ohromíš.
Hana Šimková
Zuzanko o tvé nové funkci nevím. Můžeš napsat o co jde? Tvá básen je opět bezkonkurenční.
Marie Bartošová
Skoro shakespearavské. Líbí.
Olga Štolbová
Chválím a děkuji,pravdivé
Věra Sehnalová
Zuzanko,opet kompliment a smekam. Take gratuluji k nove funkci Zpovidani na i60 !!!!!!!!!!!!!!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...